chrome firefox opera safari iexplorer

Як менше витрачати часу на соціальні мережі

19 жовтня 2019 о 08:49
sobkor.net

Щоб зменшити кількість проведеного часу в соціальних мережах, встановіть додатки для блокування, зменшіть тарифні Гб, або знайдіть альтернативу.

Існує декілька програм, які можна встановити на гаджети та слідкувати сумарно за часом, проведеними в соціальних мережах.

Такі додатки називаються Menthal, Pause, Moment.

Можна блокувати додатки, після певного часу. Тобто встановлюєте годину, і більше не зможете зайти.

Наприклад,це можуть бути Self-Control, FocusBooster, Think, Anti-Social, StayFocusd, Time Out.

Зараз існує багато безлімітних тарифів на інтернет, якщо є проблема з тим, що ми продовжуємо зависати в телефонах,можна купити невигідний тариф, для того щоб було менше Гб у місяць, розповідає edinstvennaya.ua.

Якщо не хочеться радикальних мір, спробуйте просто замінити соціальні мережі на перегляд фільму чи приготування смачної вечері.

За даними компанії Deloitte, у 2016 році активних користувачів Facebook було вже 1,86 мільярда. 24% користувачів інтернету спілкуються в Twitter, а 29% використовують LinkedIn, зазначає центр дослідження громадської думки Pew Research. Як зазначає Facebook, користувачі витрачають у мережі в середньому 50 хвилин щодня. До того ж, вони постійно перемикаються між схожими завданнями, що погіршує концентрацію уваги і працездатність.

Джерело: gazeta.ua
Розділи: Суспільство

24 червня

Інші дати
За церковним календарем 24 червня християни, які живуть за західною традицією святкують Різдво Іоанна Хрестителя, або Івана Предтечі. 
Іван Предтеча був посланцем Бога, щоб сповістити людям про прихід і живу присутність Месії на землі. Він указує на Спасителя і хрестить Його в ріці Йордан.
Розгорнути
Василь Будник
1913 - український учений у галузі ракетобудування та космічної техніки. Розробник перших балістичних ракет, один із засновників конструкторського бюро «Південне». Герой Соціалістичної Праці. Академік НАН України.
Розгорнути
Іван Стешенко
1873-український літературознавець,письменник.
Розгорнути
Народився Іван Твердохліб
(1899. с. Довжик Харківської обл. - 1986) - український актор театру і кіно. ролі: Оврам ("Патетична соната"), Череви ("Сорочинський ярмарок"), Павло ("Коліївщина"), Іван ("Дорогою ціною") та ін.
Розгорнути
Народився Феофіл Яновський
(1860, с.Миньківці, Хмельницька область – 1928), український лікар-терапевт, один з засновників Київської терапевтичної школи. За його ініціативою на Київщині в інших регіонах засновано багато протитуберкульозних закладів санаторного типу. Національний інститут фтизіатрії та пульмонології носить ім»я Ф.Г.Яновського.
«Любити ближнього – це найважливіша з людських наук, вона вистраждана людством " (Олексь Гончар)
Розгорнути