chrome firefox opera safari iexplorer

Як менше витрачати часу на соціальні мережі

19 жовтня 2019 о 08:49
sobkor.net

Щоб зменшити кількість проведеного часу в соціальних мережах, встановіть додатки для блокування, зменшіть тарифні Гб, або знайдіть альтернативу.

Існує декілька програм, які можна встановити на гаджети та слідкувати сумарно за часом, проведеними в соціальних мережах.

Такі додатки називаються Menthal, Pause, Moment.

Можна блокувати додатки, після певного часу. Тобто встановлюєте годину, і більше не зможете зайти.

Наприклад,це можуть бути Self-Control, FocusBooster, Think, Anti-Social, StayFocusd, Time Out.

Зараз існує багато безлімітних тарифів на інтернет, якщо є проблема з тим, що ми продовжуємо зависати в телефонах,можна купити невигідний тариф, для того щоб було менше Гб у місяць, розповідає edinstvennaya.ua.

Якщо не хочеться радикальних мір, спробуйте просто замінити соціальні мережі на перегляд фільму чи приготування смачної вечері.

За даними компанії Deloitte, у 2016 році активних користувачів Facebook було вже 1,86 мільярда. 24% користувачів інтернету спілкуються в Twitter, а 29% використовують LinkedIn, зазначає центр дослідження громадської думки Pew Research. Як зазначає Facebook, користувачі витрачають у мережі в середньому 50 хвилин щодня. До того ж, вони постійно перемикаються між схожими завданнями, що погіршує концентрацію уваги і працездатність.

Джерело: gazeta.ua
Розділи: Суспільство

25 травня

Інші дати
Народився Адальберт Ерделі
(1891, с.Загаття, Закарпатська область – 1955) – українського живописця, одного з основоположників закарпатської школи образотворчого мистецтва.
Розгорнути
Народився Олександр Корнійчук
(1905, м.Христинівка, Черкаська область – 1972) - письменник, громадський діяч, драматург, публіцист. Автор п'єс «Загибель ескадри», «Платон Кречет», «Над Дніпром», «Пам'ять серця».
Розгорнути

Новини Дивитися всі