chrome firefox opera safari iexplorer

Як менше витрачати часу на соціальні мережі

19 жовтня 2019 о 08:49
sobkor.net

Щоб зменшити кількість проведеного часу в соціальних мережах, встановіть додатки для блокування, зменшіть тарифні Гб, або знайдіть альтернативу.

Існує декілька програм, які можна встановити на гаджети та слідкувати сумарно за часом, проведеними в соціальних мережах.

Такі додатки називаються Menthal, Pause, Moment.

Можна блокувати додатки, після певного часу. Тобто встановлюєте годину, і більше не зможете зайти.

Наприклад,це можуть бути Self-Control, FocusBooster, Think, Anti-Social, StayFocusd, Time Out.

Зараз існує багато безлімітних тарифів на інтернет, якщо є проблема з тим, що ми продовжуємо зависати в телефонах,можна купити невигідний тариф, для того щоб було менше Гб у місяць, розповідає edinstvennaya.ua.

Якщо не хочеться радикальних мір, спробуйте просто замінити соціальні мережі на перегляд фільму чи приготування смачної вечері.

За даними компанії Deloitte, у 2016 році активних користувачів Facebook було вже 1,86 мільярда. 24% користувачів інтернету спілкуються в Twitter, а 29% використовують LinkedIn, зазначає центр дослідження громадської думки Pew Research. Як зазначає Facebook, користувачі витрачають у мережі в середньому 50 хвилин щодня. До того ж, вони постійно перемикаються між схожими завданнями, що погіршує концентрацію уваги і працездатність.

Джерело: gazeta.ua
Розділи: Суспільство

2 жовтня

Інші дати
2 жовтня відзначають:
  • Міжнародний день соціального педагога.
  • Міжнародний день ненасильства.
Розгорнути
Богдан Стельмах 
1943 – український поет. Його вірші «Перший сніг», «Пшеничне перевесло», «Колиска вітру», «Запроси мене у сни», «Тільки раз цвіте любов» з музикою Івасюка й Білозіра стали загальнонаціональними шлягерами у виконанні гуртів Ватра, Океан Ельзи та Плач Єремії, виконавців Руслани й Олександра Пономарьова, Софії Ротару і Василя Зінкевича.
Розгорнути
Михайло Жук
1883 – український живописець, майстер станкової грамоти та кераміки. Автор робіт «Дівчина в кріслі», «Гуцул», «Портрет батька», хрестоматійних портретів М. Вороного, Г Нарбута, О. Мурашка.
Розгорнути
Михайло Іванов
1871 – український учений-тваринник, педагог, засновник експериментальних зоотехнічних станцій у заповіднику Асканія-Нова.
Розгорнути
Народився Йосип Бокшай
(1891, с. Кобилецька Поляна Закарпатської області. - 1975) - український живописець, майстер пейзажу. Спільно з А. Ерделі вперше на Закарпатті організував художню школу. Автор картин "Озеро в горах", "Синевир", "Полонина Рівна", "Зустріч на полонині"
Розгорнути
Народився Денис Січинський
(1865 - 1909) – композитор і хоровий диригент, перший професор музики у Галичині, музично-громадський діяч, педагог.
Розгорнути
Народився Іван Багряний
(1907 – 1963), український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч. Автор романів «Сад Гетсиманський», «Тигролови», поеми «Гуляй-Поле». Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка (посмертно).
«Перейшов усі світи я — Є прекрасних мов багато, Але п е р ш о ю, як Мати, Серед мов одна лиш ти є. Ти велична і проста. Ти стара і вічно нова. Ти могутня, р і д н а м о в о ! Мово — пісня колискова. Мова — м а т е р і у с т а.» («Рідна Мова», 1937)
Розгорнути