chrome firefox opera safari iexplorer

Зеленському варто не боятись говорити правду про Другу світову війну

23 січня 2020 о 20:12
waralbum.ru

Сьогодні ми спостерігаємо намагання з боку Росії відбілити Сталіна. Звичайно, в даному випадку важливою є резолюція, прийнята Європарламентом в грудні 2019, яка засудила сталінізм, нацизм та інші тоталітарні режими.

Тепер треба не дозволити Путіну переписати історію Другої світової і звільнення Освенцима в тому числі. В свій час Президент Комаровський сказав: «Табір звільнили солдати 60-ї армії Першого українського фронту Червоної армії. У цей день 70 років тому 100-львівська дивізія увійшла в табір.З вдячністю і повагою ми думаємо сьогодні про цих солдат.»

Глава МЗС Польщі в січні 2015 року в інтерв’ю Польському радіо також відзначив роль українських солдат: «Може, варто сказати, що то Перший Український фронт, українці визволяли Аушвіц? Бо в той січневий день там були українські солдати і вони відкривали браму табору».

Варто Президенту Зеленському теж не боятися казати правду про Другу світову війну і нагадати світу про героїчні вчинки українських солдат та простих українців, які рятували євреїв від нацистів.

Микола Томенко

Лідер партії Громадський рух «Рідна країна»

Розділи: Суспільство

25 лютого

Інші дати
Народилася Леся Українка (Лариса Петрівна Косач-Квітка)
1871 – українська письменниця, перекладачка, культурний діяч. Автор численних віршів, поем, драматичних творів («Камінний господар», «Лісова пісня», «Бояриня» та ін.).
Хотіла б я піснею стати У сюю хвилину ясну, Щоб вільно по світі літати, Щоб вітер розносив луну. Щоб геть аж під яснії зорі Полинути співом дзвінким, Упасти на хвилі прозорі, Буяти над морем хибким. (Леся Українка)
Розгорнути
Народився Лесь Курбас
(1887, м. Самбір Львівська область - 1937) - український режисер, актор, теоретик театру, драматург, публіцист, перекладач. Засновник театру «Березіль».
Розгорнути
Народився Павло Вірський
(1905, м.Одеса – 1975) – український танцівник і хореограф. Художній керівник Ансамблю танцю УРСР (1955 – 1975), який з 1977 року носить його ім’я.
Розгорнути