chrome firefox opera safari iexplorer

20 березня – Міжнародний день щастя

20 березня 2020 о 05:34
vinnitsaok.com.ua

У червні 2012р. ООН своєю резолюцією визначила щастя та благополуччя як загальнолюдські цінності й запропонувала всім державам-учасницям, міжнародним організаціям, інститутам громадянського суспільства докластися до економічного зростання, сталого розвитку, викорінення  бідності, а отже — забезпеченню щастя всіх народів. 

Минулого року журнал «Форбс» до Дня щастя оприлюднив «десятку» найщасливіших країн світу, сформовану за підсумками дослідження, зробленого Інститутом щастя (уявляєте – є й такий!).

Перелік виглядав так: Фінляндія, Норвегія, Данія, Ісландія, Швейцарія,  Нідерланди, Канада, Нова Зеландія, Швеція, Австралія.

Напевне, протягом року він не зазнав суттєвих змін. Зрештою, навряд чи до нього вже увійшла  Україна.  Але сподіваємося, що неодмінно настане час, коли наша рідна країна посяде у рейтингу найщасливіших належне їй місце, а українці та українки впевнено скажуть: «Ми – найщасливіші  люди!»

Нині ж, позаяк особисте відчуття щастя великою мірою, дякувати Богові, залежить від нас самих, пропонуємо вашій увазі кілька порад, як робитися щасливими.

Прокидайтеся раніше!

 Прогуляйтеся протягом бодай 30 хвилин між 6 і 10 ранку.  Чудово, якщо маєте собаку, який вас покличе його вигуляти. Але якщо й не маєте собаки – вигуляйте себе!

Науковці з Оксфордського університету вважають, що   депресія чи й просто поганий настрій нерідко виникають внаслідок нестачі сонячного світла.

Правильно харчуйтеся!

Цінувати власне здоров’я – одна із запорук щасливого самовідчуття. 

Не звертайте уваги на  неприємності!

Дрібні «уколи долі» не повинні затьмарювати ваш обрій. Робіть висновки з помилок і рухайтеся далі!

Спілкуйтеся з приємними вам людьми!

Стрес дуже добре знімати спілкуванням. З друзями, колегами за зацікавленнями, словом -  з тими, від присутності кого у вашому житті стає тепліше.

Обіймайтеся!

Обніматися не лише приємно, а й корисно: ваш організм реагує на оьбійми інтенсивнішим вироблення протистресового гормону.

Присвячуйте час хоббі!

Навіть якщо улюблена справа «відвідуватиме» вас протягом години чи боджай півгодини на день – життя суттєво покращиться!

Не відкладайте  складне «на потім»!

Якщо вам треба зробити якусь  складну, чи й навіть не вельми приємну, справу – зробіть її якомога швидше. Інакше почуття невиконаного заважатиме вашому поступові.

Робіть добрі справи!

Благодійництво, волонтерство, навіть проста допомога тим, хто її потребує, суттєво покращує настрій і дарує відчуття задоволення собою й життям.

Беріть відповідальність на себе!

Не очікуйте, що хтось вирішить проблему замість вас. Не чекайте сторонньої допомоги. Дійте! Так роблять щасливі люди.

Як виявляється, багато чого в наших силах.

Отже, будьмо щасливими!

«Рідна країна»

 

 

Розділи: Суспільство

9 серпня

Інші дати
Міжнародний день корінних народів світу
Свято Міжнародний день корінних народів світу відзначається в першій декаді серпня. Виникло за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН в 1994 році. Присвячене питанням збереження корінних народів на планеті, захисту їх прав, богатству культури і надбанню.
Розгорнути
Варвара Ханенко
1852–колекціонерка, меценатка, громадська діячка. Дочка цукрозаводчика, мецената М. Терещенка. Разом із чоловіком Б. Ханенком заснувала приватний;музей, на основі якого в 1921 р. в Києві було створено Музей мистецтв;(нині Національний музей мистецтв ім. Богдана та Варвари Ханенків).
Розгорнути
Народилася Віра Холодна
(1893, м.Полтава – 1919) – українська актриса, «королева» німого кіно. Уславилася в фільмах «Пісня торжествуючої любові», «Міражі», «Життя за життя», «Забудь про камін…» та багатьох інших.
«Ваши пальцы пахнут ладаном, А в ресницах спит печаль. Ничего теперь не надо нам, Никого теперь не жаль. И когда Весенней Вестницей Вы пойдете в синий край, Сам Господь по белой лестнице Поведет Вас в светлый рай...» (Олександр Вертинський, посвята Вірі Холодній)
Розгорнути