chrome firefox opera safari iexplorer

«Рідна країна» вітає з Всесвітнім днем аудіовізуальної спадщини

27 жовтня 2020 о 10:32

ООН визначила 27 жовтня Всесвітнім днем аудіовізуальної спадщини. Наш фонд «Рідна країна» вже 10 років активно використовує аудіозаписи для просвітницької та виховної роботи. За цей період команда «Рідої країни» спільно з НСТУ на чолі з Віктором Набруском для шкіл, дошкільних закладів та всіх охочих випустила низку дисків, які пропагують культуру та українські традиції. Ці диски були поширені по бібліотеках, будинках культури та школах.

Вийшло також унікальне видання «Кобзар Тараса Шевченка», де 8 творів виконують класики: Микола Кропивницький , Оксана Петросенко, Наталя Ужвій, Борис Гмиря.

Серйозним проривом став проект 2011 році «Живі голоси». Ми почистили унікальні записи голосів відомих поетів та письменників. Першим став диск «Лебеді материнства» Василя Симоненка, ним же і зачитані вірші. Згодом випущений найвідоміший диск – від голосу Марка Кропивницького до Стуса, Гончара і Малишка.

В 2015 році фонд створив «Слуханку для української малечі» з дитячими казками та піснями.

Ці проекти фонд «Рідна країна» робив без залучення бюджетних коштів. Їх передавали в навчальні заклади, а наклад «Живих голосів» становив аж 30 тисяч.
УСІ ТВОРИ МОЖНА ПОСЛУХАТИ ТА ЗАВАНТАЖИТИ НА GOOGLE DRIVE. 

Засновник фонду «Рідна країна»,
Микола Томенко

18 вересня

Інші дати
Народилася Алла Горська
(1929, м. Ялта - 1970) - українська художниця та громадський діяч. Автор картин "Автопортрет з сином", "Портрет батька", "Абетка", "Біля річки", "Портрет В. Симоненка".
Ми топчемо і ворогів, і друзів, О бідні йорики, всі на один копил. На цвинтарі розстріляних ілюзій Уже немає місця для могил... (В. Симоненко)
Розгорнути