chrome firefox opera safari iexplorer

«Рідна країна» та НУБіП долучаться до акції з висадки дерев

03 листопада 2020 о 16:38
galnet.fm

5 листопада 2020 року на території Національного університету біоресурсів і природокористування України пройде масова акція з висадки зелених насаджень. Це – внесок НУБіП у всеукраїнський та світовий флеш-моб з висадки трильйона дерев, який започатковано на економічному форумі в Давосі.

В університетському ботанічному саду, який щороку поповнюється ексклюзивними таксонами, будуть висаджені рідкісні колоновидні дуби. Загалом же заплановано дати початок життю більше сотні унікальних дерев по всій території вишу. Перша частина цієї акції вже завершена навесні в Боярській лісовій дослідній станції, де молодняком головних лісотвірних порід вкрили 93 гектари. А ще – встановлено рекорд: за п’ять годин висаджено сто тисяч штук саджанців аборигенних деревних видів. 

До заходу також долучиться голова наглядової ради університету та засновник фонду «Рідна країна» Микола Томенко.

Початок акції об 11 годині біля центрального входу в ботанічний сад (вул. Героїв Оборони 15, напроти навчального корпусу №3). За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном 068-350-25-30, Денис.

Розділи: Суспільство

30 листопада

Інші дати
Володимир Рибак
 (1971, м. Горлівка Донецької обл. – 2014) – український політик, депутат Горлівської міськради, закатований сепаратистами за спробу зірвати прапор самопроголошеної ДНР і замінити його українським стягом. Герой України.
 
Розгорнути
Народився Назарій Яремчук
(1951, с. Рівня, Чернівецька область – 1995) – популярний український естрадний співак (тенор). Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка за концертну діяльність 1973 – 1995 років (посмертно).
Розгорнути
Народився Ярослав Стельмах
(1949, м. Київ - 2001 - український драматург, прозаїк, перекладач. Автор п'єс "Шкільна драма", "Провінціалки", "Емма" та ін., а також кількох кіносценаріїв та книжок для дітей.
Розгорнути