chrome firefox opera safari iexplorer

«Рідна країна» та НУБіП долучаться до акції з висадки дерев

03 листопада 2020 о 16:38
galnet.fm

5 листопада 2020 року на території Національного університету біоресурсів і природокористування України пройде масова акція з висадки зелених насаджень. Це – внесок НУБіП у всеукраїнський та світовий флеш-моб з висадки трильйона дерев, який започатковано на економічному форумі в Давосі.

В університетському ботанічному саду, який щороку поповнюється ексклюзивними таксонами, будуть висаджені рідкісні колоновидні дуби. Загалом же заплановано дати початок життю більше сотні унікальних дерев по всій території вишу. Перша частина цієї акції вже завершена навесні в Боярській лісовій дослідній станції, де молодняком головних лісотвірних порід вкрили 93 гектари. А ще – встановлено рекорд: за п’ять годин висаджено сто тисяч штук саджанців аборигенних деревних видів. 

До заходу також долучиться голова наглядової ради університету та засновник фонду «Рідна країна» Микола Томенко.

Початок акції об 11 годині біля центрального входу в ботанічний сад (вул. Героїв Оборони 15, напроти навчального корпусу №3). За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном 068-350-25-30, Денис.

Розділи: Суспільство

24 листопада

Інші дати
Народився Олекса Стороженко
(1806, с. Лисогори, Чернігівська область – 1874) – український письменник, етнограф, художник. Автор двотомного видання «Українські оповідання», в основі значної частини яких - народні перекази, анекдоти, прислів'я.
«Наша чудова українська врода, нагріта гарячим полуденним сонцем, навіва на думи насіння поезії та чар. Як пшениця зріє на ниві і складається у копи і скирти, так і воно, те насіння, запавши у серце й думку, зріє словесним колосом і складається у народні оповідання й легенди» (Олекса Стороженко)
Розгорнути