chrome firefox opera safari iexplorer

«Рідна країна» на захисті лікарів первинного рівня надання медичної допомоги

14 квітня 2021 о 13:36

Фонд Миколи Томенка «Рідна країна» спільно з VENETOMED вирішили підтримати медиків ФАПІВ та закладів первинного рівня медичної допомоги. Проаналізувавши ситуацію на Черкащині, команда прийшла до висновку, що до сільських ФАПів та невеличких лікарень у селищах та містечках уваги найменше. 

Микола Томенко зазначив: «Місцеві жителі з підозрою на Ковід звертаюся за порадою та допомогою спочатку до місцевих закладів охорони здоров я. Отож, допомагаємо забезпечити захисними комбінезонами та халатами в роботі сімейних лікарів, медсестер і технічний персонал на меценатських засадах».

Команда «Рідної країни» на чолі з Миколою Томенком вчора побували в медичних закладах Золотоніського району. Переданий захисний одяг виготовлений національним виробником VENETOMED (місто Черкаси), який пройшов сертифікацію на відповідність в «Міжнародних стандартах і системах» і є одним з найякіснішим та водночас найдешевшим у порівнянні із закордонними аналогами.

Розділи: Суспільство

2 грудня

Інші дати
Народився Григорій Ходоровський (Мороз-Ходоровський)
(1853, с. Свічківка, Черкаська область – 1927) – український піаніст, композитор і педагог. Організатор народної консерваторії в м. Севастополь. Автор творів для фортепіано («Українська рапсодія»), романсів, обробки українських народних пісень. Учнями Ходоровського були Климент Квітка, Лев Ревуцький, Лео Сирота.
Розгорнути
Народився Олександр Шумський
(1890, с. Рудня Борова Житомирської обл. - 1956) - український політичний дія. Входив до складу Центральної Ради. Нарком освіти УСРР (1924-1927).
Розгорнути