chrome firefox opera safari iexplorer

«Рідна країна» на захисті лікарів первинного рівня надання медичної допомоги

14 квітня 2021 о 13:36

Фонд Миколи Томенка «Рідна країна» спільно з VENETOMED вирішили підтримати медиків ФАПІВ та закладів первинного рівня медичної допомоги. Проаналізувавши ситуацію на Черкащині, команда прийшла до висновку, що до сільських ФАПів та невеличких лікарень у селищах та містечках уваги найменше. 

Микола Томенко зазначив: «Місцеві жителі з підозрою на Ковід звертаюся за порадою та допомогою спочатку до місцевих закладів охорони здоров я. Отож, допомагаємо забезпечити захисними комбінезонами та халатами в роботі сімейних лікарів, медсестер і технічний персонал на меценатських засадах».

Команда «Рідної країни» на чолі з Миколою Томенком вчора побували в медичних закладах Золотоніського району. Переданий захисний одяг виготовлений національним виробником VENETOMED (місто Черкаси), який пройшов сертифікацію на відповідність в «Міжнародних стандартах і системах» і є одним з найякіснішим та водночас найдешевшим у порівнянні із закордонними аналогами.

Розділи: Суспільство

30 листопада

Інші дати
Володимир Рибак
 (1971, м. Горлівка Донецької обл. – 2014) – український політик, депутат Горлівської міськради, закатований сепаратистами за спробу зірвати прапор самопроголошеної ДНР і замінити його українським стягом. Герой України.
 
Розгорнути
Народився Назарій Яремчук
(1951, с. Рівня, Чернівецька область – 1995) – популярний український естрадний співак (тенор). Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка за концертну діяльність 1973 – 1995 років (посмертно).
Розгорнути
Народився Ярослав Стельмах
(1949, м. Київ - 2001 - український драматург, прозаїк, перекладач. Автор п'єс "Шкільна драма", "Провінціалки", "Емма" та ін., а також кількох кіносценаріїв та книжок для дітей.
Розгорнути