chrome firefox opera safari iexplorer

«Рідна країна» на захисті лікарів первинного рівня надання медичної допомоги

14 квітня 2021 о 13:36

Фонд Миколи Томенка «Рідна країна» спільно з VENETOMED вирішили підтримати медиків ФАПІВ та закладів первинного рівня медичної допомоги. Проаналізувавши ситуацію на Черкащині, команда прийшла до висновку, що до сільських ФАПів та невеличких лікарень у селищах та містечках уваги найменше. 

Микола Томенко зазначив: «Місцеві жителі з підозрою на Ковід звертаюся за порадою та допомогою спочатку до місцевих закладів охорони здоров я. Отож, допомагаємо забезпечити захисними комбінезонами та халатами в роботі сімейних лікарів, медсестер і технічний персонал на меценатських засадах».

Команда «Рідної країни» на чолі з Миколою Томенком вчора побували в медичних закладах Золотоніського району. Переданий захисний одяг виготовлений національним виробником VENETOMED (місто Черкаси), який пройшов сертифікацію на відповідність в «Міжнародних стандартах і системах» і є одним з найякіснішим та водночас найдешевшим у порівнянні із закордонними аналогами.

Розділи: Суспільство

9 грудня

Інші дати
Народився Борис Грінченко
(1863, с. Вільховий Яр, Сумська область - 1910) — український письменник, педагог, лексикограф, літературознавець, громадсько-культурний діяч. Автор фундаментальних етнографічних, мовознавчих, літературознавчих та педагогічних праць, історичних нарисів, перших підручників з української мови й літератури. Укладач чотиритомного тлумачного «Словаря української мови». Один із організаторів і керівників товариства «Просвіта».
Ще не вмерла Україна, Але може вмерти: Ви самі її, ледачі, Ведете до смерти! Не хваліться, що жива ще Наша воля й слава: Зрада їх давно стоптала, Продала, лукава! (Борис Грінченко)
Розгорнути
Народився Борис Тен (Микола Хомичевський)
(1987, с. Устенське Друге Рівненської обл. -1983) - український перекладач, педагог. Автор збірки сонетів "Зоряні сади", перекладів творів Есхіла, Гомера, Аристофана, Ф. Шиллера, А. Міцкевича, О. Пушкіна, Л. Толстого та ін. класиків світової літератури.
Розгорнути