chrome firefox opera safari iexplorer

«Рідна країна» на захисті лікарів первинного рівня надання медичної допомоги

14 квітня 2021 о 13:36

Фонд Миколи Томенка «Рідна країна» спільно з VENETOMED вирішили підтримати медиків ФАПІВ та закладів первинного рівня медичної допомоги. Проаналізувавши ситуацію на Черкащині, команда прийшла до висновку, що до сільських ФАПів та невеличких лікарень у селищах та містечках уваги найменше. 

Микола Томенко зазначив: «Місцеві жителі з підозрою на Ковід звертаюся за порадою та допомогою спочатку до місцевих закладів охорони здоров я. Отож, допомагаємо забезпечити захисними комбінезонами та халатами в роботі сімейних лікарів, медсестер і технічний персонал на меценатських засадах».

Команда «Рідної країни» на чолі з Миколою Томенком вчора побували в медичних закладах Золотоніського району. Переданий захисний одяг виготовлений національним виробником VENETOMED (місто Черкаси), який пройшов сертифікацію на відповідність в «Міжнародних стандартах і системах» і є одним з найякіснішим та водночас найдешевшим у порівнянні із закордонними аналогами.

Розділи: Суспільство

8 травня

Інші дати
Микола Козловський
1921 –  український майстер фотографічних справ. Лауреат Шевченківської премії за фотоальбом «Києве мій».  
Розгорнути
Народився Данило Лідер
(1917, с. Вікторівка, Росія - 2002) - художник театру, педагог. Народний художник України. Серед найвідоміших робіт: оформлення вистав "Ярослав Мудрий" І. Кочерги, "Король Лір" В. Шекспіра, "Дядя Ваня" А. Чехова, "Візит старої дами" Ф. Дюрренматта, "Тев'є-Тевель" за Шолом Алейхемом.
Розгорнути
Народилася Надія Кибальчич
(1878, с. Ясногород Житомирської обл. - 1914) - українська письменниця, перекладачка. Автор книжок "Поезії", "Дитячі оповідання", "Малий Ніно", "Спогади кота Сивка" та ін.
Розгорнути
Народився Василь Вовк-Карачевський
(1834, с. Дуболучівка Чернігівської обл. - 1893) - український громадсько-культурний діяч, публіцист, перекладач, Автор публіцистичних сатей, історичних досліджень ("Канів і його коротка історія"), перекладів праць М. Костомарова, М. Дашкевича, В. Антоновича.
Розгорнути