chrome firefox opera safari iexplorer

Живе Шевченкове слово — де почути на «Рідній країні»

22 травня 2021 о 12:43

Сьогодні, 22 травня, у день 160-річчя повернення Тараса Шевченка в Україну нагадуємо про світоглядні аудіопроекти команди «Рідної країни» на Національної радіокомпанії України.

Отож, на нашому сайті ridna.ua в розділі ОСВІЧЕНА та підрозділі АУДІОПРОЕКТИ Ви можете послухати твори Тараса Шевченка у виконанні знаменитих акторів Наталії УЖВІЙ, Ольги КУСЕНКО, Віталія РОЗСТАЛЬНОГО, Миколи ПЕТРЕНКА на диску «КОБЗАР».

І спеціальний бонус ювілейного дня: сьогоднішній іменинник, знаний український письменник, драматург і актор Марко КРОПИВНИЦЬКИЙ читає знамениті поезії Тараса Шевченка «Минають дні» й «Думи мої» на диску «КЛАСИКА УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ: живі голоси» (запис голосу Марка Кропивницького від 1906 року).

Розділи: Освічена

27 травня

Інші дати
Костянтин Могилко
1978 – військовий льотчик, підполковник ЗСУ. Відмовившись від катапультації, загинув, щоб відвести свій літак-розвідник Ан-30Б за межі м. Слов’янськ. Герой України.
Розгорнути
Роман Іваничук
1929 – український письменник. Герой України. Автор романів «Манускрипт з вулиці Руської», «Вода з каменю», «Четвертий вимір», «Мальви» та ін. Лауреат Шевченківської премії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі