chrome firefox opera safari iexplorer

День тренера: в Україні з'явилося нове свято

25 червня 2021 о 15:46

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ щодо започаткування в Україні професійного свята — День тренера, яке відзначатимуть щороку 19 липня.

«На підтримку ініціативи працівників сфери фізичної культури і спорту України», — йдеться в Указі глави держави.

«За вашу віддану працю, за титанічну роботу, за підтримку та можливість завжди на вас покластися, за всі ночі без сна через хвилювання за команду, за всі ті переживання під час виступів спортсменів, за великі перемоги, які без вас точно б не відбулися, — прокоментував міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт. — Іноді, ми забуваємо про важливість цієї професії та забуваємо про тих, хто стоїть за спинами чемпіонів. Але, вже не сьогодні. Адже кожного року, 19 липня, ми будемо вітати наших тренерів та дякувати їм за можливість перемагати. Та відтепер будемо розуміти, що перемога — це не тільки заслуга однієї людини, а плідна праця цілої команди».

Нагадаємо, календар професійних свят наразі охоплює понад 70  спеціальностей та професій. Встановлені професійні свята щорічно відзначаються в Україні.

27 вересня

Інші дати
Народився Микола Надемський
(1892, м. Київ – 1937) – український актор театру та кіно, театральний режисер. Зіграв понад 57 ролей в кіно («Звенигора», «Арсенал», «Земля» та ін).
Розгорнути
Народився Григорій Світлицький
(1872, м. Київ, - 1948) - український художник, майстер світлових контрастів.  Автор картин "Місячна ніч в Україні", "Місячна соната", "Листя шелестить", "Зійшов місяць", "Рідний край".
Розгорнути
Народився Олександр Вербицький
(1875,  м. Севастополь - 1958) - український архітектор, автор проекту сучасної споруди залізничного вокзалу в місті Києві.
Розгорнути
Народився Лев Силенко
(1921 – 2008) – філософ, релігійний діяч. Засновник Рідної Української Національної Віри (РУНВіри). Автор книги «Мага Віра» - священної книги РУНВіри.
«Людина, яка не любить свою Вітчизну, втратила все»
Розгорнути