chrome firefox opera safari iexplorer

Незалежна Україна — головний ворог Путіна?!

13 липня 2021 о 10:49

Стаття «великого російського історика» Путіна про «єдиний народ» та Україну, яку зробив справжньою державою Радянський Союз і Сталін, з‘явилася нині не випадково.

Приводом до цього є підготовка до відзначення 30-річчя Незалежності сучасної України. Тут і тотальне несприйнятття російської владною верхівкою участі очільників та представників великої кількості держав у Кримській платформі, тут і незадоволення планованим Парадом на Майдані Незалежності…

Проте, головною причиною «примушування українців повернутися в стійло Росії» є все ж РЕАЛЬНА соціально-економічна та політична ситуації в Росії напередодні виборів до Державної Думи.

Звернімося до останніх соціологічних досліджень, що його проводив ЛЕВАДА-ЦЕНТР.

Так, в червні 2021 року лише 49 відсотків росіян вважали, що країна рухається в ПРАВИЛЬНОМУ напрямі, а 43, – що в НЕПРАВИЛЬНОМУ!

Це одні з найгірших показників за період влади Путіна!

Показники оцінки діяльності Уряду Росії ще гірші:

в червні 2021 року йому довіряло 47 відсотків, а НЕ ДОВІРЯЛО – 50 відсотків.

З оцінкою діяльності Державної Думи, підкреслю в АВТОРИТАРНІЙ Росії, повна біда:

відповідно у червні 2021 року Думі НЕ ДОВІРЯЄ – 57 відсотків, а довіряє – 39!

І передвиборча ягідка на політичному торті Росії – це падіння рейтингу Путінської «Єдиної Росії». Уявіть собі, що в СТОЛИЦІ Росії Москві партію «великого Путіна» нині підтримує…аж 15 відсотків?!

Для порівняння, в 2019 році було 25.

І що тут залишається робити Путіну з неадекватними амбіціями вождя великої Російської імперії, щонайменше до 2034 року.

Правильно – об‘єднати росіян у боротьбі проти зовнішнього ВОРОГА.

І, як не парадоксально, але нині, після перемовин Путіна і Байдена, головний ворог Путінської Росії вже не США, а УКРАЇНА!

Між іншим, російська агресія щодо нашої держави та інформаційна пропаганда вже підготувала відповідний образ для України.

Знову ж таки до соціології ЛЕВАДА-ЦЕНТРУ.

Отож, негативне ставлення до України в Росії нині вже складає 55 відсотків! Як бачимо, вперше Україна обійшла США та Євросоюз у списку головних ворогів Путінської Росії, бо в США показник – 54 відсотки, а в Євросоюзу – 45!

Антиукраїнська істерія в Росії підігріта ще й зростанням популярності організатора репресій та голодоморів проти українців Сталіна.

В 2021 році Сталін став НАЙВИДАТНІШОЮ ЛЮДИНОЮ РОСІЇ всіх часів і народів – 39 відсотків росіян підтримали таке твердження.

На другому місця – Ленін, відповідно 30 відсотків.

Тому путінські писарі й посилюють ностальгію за сталінсько-ленінським періодом, коли українці були в «братському ярмі єдиного радянського народу»!

Що робити Україні за такого перебігу подій в Росії?

БУДУВАТИ НЕЗАЛЕЖНУ, СУВЕРЕННУ, СОЦІАЛЬНУ, ДЕМОКРАТИЧНУ і ПРАВОВУ УКРАЇНУ, як записано в першій статті нашої КОНСТИТУЦІЇ!

А в питанні захисту національних інтересів нашої ДЕРЖАВИ діяти за принципом:

всі друзі Путіна – вороги України,

всі вороги та опоненти Путіна – наші друзі і союзники!

2 серпня

Інші дати
Іван Підоплічко
1905 – український зоолог, палеонтолог, теріолог, засновник археозоологічних досліджень в Україні. Засновник Українського теріологічного товариства. Ініціатор створення довідника «Фауна України» в 40 т. та Національного науково-природничого музею АН України.
Розгорнути
Сергій Нігоян
1993 – учасник Євромайдану в Києві, перший загиблий під час протистоянь на вулиці Грушевського. Герой України.
Розгорнути
Народився Кость Буревій
(1888, Росія – 1934) - український поет, драматург, театрознавець, літературний критик. Автор історичної драми «Павло Полуботок», сатиричних творів «Опортунія», «Хами», «Чотири Чемберлени».
Червоні чвари! Час червоний! Чурило черево чи чоло, чи чо, чи чох, чи чор зна що? Чи очі плачуть, чи регочуть? (Кость Буревій)
Розгорнути