chrome firefox opera safari iexplorer

«Рідна країна» підтримала «Пробіг єдності» на Олімпійському

01 вересня 2021 о 18:10

«Пробіг Єдності» відбувся днями на головній арені Україні — НСК «Олімпійський». Коло стадіону разом пробігли або пройшли професійні спортсмени разом із дітьми з інвалідністю. Захід підтримав також фонд «Рідна країна».

«Федерація біатлону на чолі з Володимиром Бринзаком традиційно підтримує „Пробіг Єдності“ на головній Олімпійській арені України в інтересах наших дітей. Окрім участі у різноманітних спортивних активностях, які провела Олімпійська чемпіонка Валентина Семеренко, наші благодійники відзначили всіх дітей, які взяли участь у заході», — зазначив засновник фонду «Рідна країна» Микола Томенко.

«Пробіг Єдності» провели вже втретє. Мета такого заходу — об’єднати зусилля, аби включити дітей з інвалідністю до повноцінного суспільного життя та занять спортом.

«Спеціальна подяка НОКу, Благодійному фонду Руслана Голуба, „Спортмастеру“, „Peak“… за турботу про молоде покоління нашої країни. Приємно було пробігтися по легкоатлетичній доріжці НСК „Олімпійського“, яку зробили під час його реконструкції до ЄВРО-2012 лише після нашого втручання (перша версія реконструкції передбачала виключно футбольний стадіон)! І не забуваємо, що здоровим і спортивним нині бути не лише модно, а й корисно», — додав Микола Томенко.

Розділи: Здорова

9 серпня

Інші дати
Міжнародний день корінних народів світу
Свято Міжнародний день корінних народів світу відзначається в першій декаді серпня. Виникло за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН в 1994 році. Присвячене питанням збереження корінних народів на планеті, захисту їх прав, богатству культури і надбанню.
Розгорнути
Варвара Ханенко
1852–колекціонерка, меценатка, громадська діячка. Дочка цукрозаводчика, мецената М. Терещенка. Разом із чоловіком Б. Ханенком заснувала приватний;музей, на основі якого в 1921 р. в Києві було створено Музей мистецтв;(нині Національний музей мистецтв ім. Богдана та Варвари Ханенків).
Розгорнути
Народилася Віра Холодна
(1893, м.Полтава – 1919) – українська актриса, «королева» німого кіно. Уславилася в фільмах «Пісня торжествуючої любові», «Міражі», «Життя за життя», «Забудь про камін…» та багатьох інших.
«Ваши пальцы пахнут ладаном, А в ресницах спит печаль. Ничего теперь не надо нам, Никого теперь не жаль. И когда Весенней Вестницей Вы пойдете в синий край, Сам Господь по белой лестнице Поведет Вас в светлый рай...» (Олександр Вертинський, посвята Вірі Холодній)
Розгорнути