chrome firefox opera safari iexplorer

«Рідна країна» підтримала «Пробіг єдності» на Олімпійському

01 вересня 2021 о 18:10

«Пробіг Єдності» відбувся днями на головній арені Україні — НСК «Олімпійський». Коло стадіону разом пробігли або пройшли професійні спортсмени разом із дітьми з інвалідністю. Захід підтримав також фонд «Рідна країна».

«Федерація біатлону на чолі з Володимиром Бринзаком традиційно підтримує „Пробіг Єдності“ на головній Олімпійській арені України в інтересах наших дітей. Окрім участі у різноманітних спортивних активностях, які провела Олімпійська чемпіонка Валентина Семеренко, наші благодійники відзначили всіх дітей, які взяли участь у заході», — зазначив засновник фонду «Рідна країна» Микола Томенко.

«Пробіг Єдності» провели вже втретє. Мета такого заходу — об’єднати зусилля, аби включити дітей з інвалідністю до повноцінного суспільного життя та занять спортом.

«Спеціальна подяка НОКу, Благодійному фонду Руслана Голуба, „Спортмастеру“, „Peak“… за турботу про молоде покоління нашої країни. Приємно було пробігтися по легкоатлетичній доріжці НСК „Олімпійського“, яку зробили під час його реконструкції до ЄВРО-2012 лише після нашого втручання (перша версія реконструкції передбачала виключно футбольний стадіон)! І не забуваємо, що здоровим і спортивним нині бути не лише модно, а й корисно», — додав Микола Томенко.

Розділи: Здорова

17 вересня

Інші дати
17 вересня відзначають:
  • День працівників цивільного захисту України (День рятівника).
Розгорнути
Михайло Павлик
1853 – український письменник, публіцист, громадський діяч. Дійсний член НТШ, разом із І.Франком у 1890 р. створили Русько-українську радикальну партію.
Розгорнути
Народився Михайло Коцюбинський
(1864–1913) – український письменник, громадський діяч, голова Просвіти в Чернігові, один з організаторів Братства Тарасівців. Автор повістей Тіні забутих предків»., «Fata Morgana», «Коні не винні», «Дорогою ціною».
«Боюсь, хвилююсь, але пишу…» (М.Коцюбинський про роботу над «Тінями забутих предків») «Коцюбинський - людина культурна, до найменших подробиць, європеєць з голови до п'ят … був справжнім аристократом Духа без жодного силування з свого боку…». (тогочасний критик С.Єфремов»)
Розгорнути
Народився Микола Глущенко
(1901 – 1977), український художник. Народний художник України, лауреат державної премії України ім.Т.Шевченка.
Розгорнути