chrome firefox opera safari iexplorer

«Рідна країна» підтримала конкурс екомалюнка

24 червня 2021 о 08:00

Команда «Рідної країни» підтримала Всеукраїнський конкурс дитячого екомалюнка «Книга і діти, екологія і світ».

В конкурсі, що його організувала Національна бібліотека України для дітей, взяли участь більше 2 тисяч юних учасників з усіх куточків нашої держави.

Фонд «Рідна країна», як співорганізатор конкурсу, нагородив переможців світоглядними, просвітницькими та спортивними подарунками.

«Переконаний, що захист довкілля — це спільна справа, яка об‘єднує як різні покоління та регіони нашої країни, так і людей всього світу», — висловив впевненість очільник «Рідної країни» Микола Томенко.

Розділи: Культурна

2 серпня

Інші дати
Іван Підоплічко
1905 – український зоолог, палеонтолог, теріолог, засновник археозоологічних досліджень в Україні. Засновник Українського теріологічного товариства. Ініціатор створення довідника «Фауна України» в 40 т. та Національного науково-природничого музею АН України.
Розгорнути
Сергій Нігоян
1993 – учасник Євромайдану в Києві, перший загиблий під час протистоянь на вулиці Грушевського. Герой України.
Розгорнути
Народився Кость Буревій
(1888, Росія – 1934) - український поет, драматург, театрознавець, літературний критик. Автор історичної драми «Павло Полуботок», сатиричних творів «Опортунія», «Хами», «Чотири Чемберлени».
Червоні чвари! Час червоний! Чурило черево чи чоло, чи чо, чи чох, чи чор зна що? Чи очі плачуть, чи регочуть? (Кость Буревій)
Розгорнути