chrome firefox opera safari iexplorer

«Рідна країна» — музеям України

18 травня 2021 о 13:13

Колективи музеїв — давні друзі й світоглядні побратими та посестри команди «Рідної країни». Хочу підтвердити це кількома фактами: 

— наш світоглядний портал «Рідна країна» в 2008—2010 роках зібрав і розмістив інформацію про більш як 700 музеїв України;

— в 2010 році наша команда спільно із часописом «Главред» (головний редактор Діана Дуцик) презентували просвітницький проект «Київ — столиця українських музеїв»;

— в 2011 році наша команда за підтримки народного депутата Валерія Дубіля видала брошуру «Все про всі музеї Чернігівщини»;

— в 2011 році наша команда спільно з газетою «Вечірня Полтава» підготувала спецвипуск «Все про всі музеї Полтавщини»;

— протягом 2008 — 2016 років побачили світ відзняті нами 50 фільмів із циклу «7 чудес України», де презентовано десятки заповідників та музеїв держави…

А ще сотні проектів допомоги й підтримки музейних колективів України від «Рідної країни». Вітаємо і шануємо захисників та охоронців нашої історії, традиції та культурної спадщини! І не забуваємо, що музеї — наше все!

Микола Томенко, очільник фонду «Рідна країна»

Розділи: Освічена

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути