chrome firefox opera safari iexplorer

“Рідна країна” – рідному Каневу

20 травня 2021 о 11:01

Цими днями в Каневі проходять заходи до 160-річчя перепоховання Тараса Шевченка тут на Чернечій горі. Долучився і фонд “Рідна країна”.

“Напередодні 160-річчя повернення (перепоховання) Тараса Шевченка в Україні команда “Рідної країни” нагородила світоглядними та спортивними подарунками переможців літературного та художнього конкурсу “Роду криниця віща” в Шевченківському національному заповіднику. А також презентувала свої просвітницькі проекти та в контексті Тижня безпеки руху – проект «Рідна країна – безпечна країна» в Канівській санаторній школі і підтримала спортивним та туристичним інвентарем колектив оздоровчого, спортивного й козацького табору «Сонце над Дніпром”. Підтримуємо своїх!”, – розповів очільник фонду Микола Томенко у своєму фейсбуку.

Він також подякував компаніям СПОРТМАСТЕР та PEAK за підтримку  просвітницьких, патріотичних та спортивних проектів.

Як повідомили в Шевченківському національному заповіднику “Тарасова гора”, літературно-мистецький конкурс “Роду криниця віща” відбувається вже четвертий рік поспіль, а у травні підбивають підсумки та відбувається нагородження переможців. Конкурс проводився у двох секціях: “Літературна творчість” та “Рід і родина – очима юних художників”. Участь у ньому взяли учні Черкаської та Чернігівської областей, переможцями стали 34 учасники конкурсу. Переможці отримали грамоти, пам’ятні подарунки. Кращі твори переможців надруковані в часописі Черкаської НСПУ “Холодний Яр” та видані окремою збіркою.

Розділи: Освічена

27 травня

Інші дати
Костянтин Могилко
1978 – військовий льотчик, підполковник ЗСУ. Відмовившись від катапультації, загинув, щоб відвести свій літак-розвідник Ан-30Б за межі м. Слов’янськ. Герой України.
Розгорнути
Роман Іваничук
1929 – український письменник. Герой України. Автор романів «Манускрипт з вулиці Руської», «Вода з каменю», «Четвертий вимір», «Мальви» та ін. Лауреат Шевченківської премії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі