chrome firefox opera safari iexplorer

“Рідна країна” – рідному Каневу

20 травня 2021 о 11:01

Цими днями в Каневі проходять заходи до 160-річчя перепоховання Тараса Шевченка тут на Чернечій горі. Долучився і фонд “Рідна країна”.

“Напередодні 160-річчя повернення (перепоховання) Тараса Шевченка в Україні команда “Рідної країни” нагородила світоглядними та спортивними подарунками переможців літературного та художнього конкурсу “Роду криниця віща” в Шевченківському національному заповіднику. А також презентувала свої просвітницькі проекти та в контексті Тижня безпеки руху – проект «Рідна країна – безпечна країна» в Канівській санаторній школі і підтримала спортивним та туристичним інвентарем колектив оздоровчого, спортивного й козацького табору «Сонце над Дніпром”. Підтримуємо своїх!”, – розповів очільник фонду Микола Томенко у своєму фейсбуку.

Він також подякував компаніям СПОРТМАСТЕР та PEAK за підтримку  просвітницьких, патріотичних та спортивних проектів.

Як повідомили в Шевченківському національному заповіднику “Тарасова гора”, літературно-мистецький конкурс “Роду криниця віща” відбувається вже четвертий рік поспіль, а у травні підбивають підсумки та відбувається нагородження переможців. Конкурс проводився у двох секціях: “Літературна творчість” та “Рід і родина – очима юних художників”. Участь у ньому взяли учні Черкаської та Чернігівської областей, переможцями стали 34 учасники конкурсу. Переможці отримали грамоти, пам’ятні подарунки. Кращі твори переможців надруковані в часописі Черкаської НСПУ “Холодний Яр” та видані окремою збіркою.

Розділи: Освічена

23 червня

Інші дати
Народився Михайло Матусовький
(1915, м. Луганськ – 1990) – радянський поет. Автор текстів пісень: «На безымянной высоте», «С чего начинается Родина», «Подмосковные вечера» та ін.
Розгорнути
Народилася Анна Ахматова (Горенко)
(1889, м.Одеса – 1966) - російська поетеса, літературознавець, перекладач.
«Эти очи — словно море, Волн сиянье голубых. И мое былое горе, Как пылинка, тонет в них. Эти очи — как криница. Перламутр блестит на дне, А надежда, как зарница, Сквозь ресницы блещет мне.» (Анна Ахматова, переклад вірша Івана Франка)
Розгорнути