chrome firefox opera safari iexplorer

В бібліотеці Лесі Українки «Рідна країна» нагородила переможців поетичного конкурсу

01 березня 2021 о 16:20

У читальній залі Публічної бібліотеки імені Лесі Українки відбулося оголошення та нагородження переможців конкурсу ПОЕТИЧНА ЗИМА МИКОЛИ СОМА.

Метою проведення щорічного конкурсу «ПОЕТИЧНА ЗИМА МИКОЛИ СОМА» є популяризація українського поетичного слова, заохочення до творчої діяльності, пошуків нових поетичних форм, смислів, розвиток емоційності та художнього смаку особистості, вияв поетичних талантів поміж жителів Києва і Київської області.

Конкурс «ПОЕТИЧНА ЗИМА МИКОЛИ СОМА» проводиться в територіальних межах Києва і Київської області.Організаторами конкурсу є: Публічна бібліотека ім. Лесі Українки м. Києва, Київська організація НСПУ,УКРАЇНСЬКИЙ КЛУБ, Фонд Миколи Томенка «Рідна країна»,Всеукраїнська творча спілка ЛІТЕРАТУРНИЙ ФОРУМ,громада села Требухова, родина Миколи Сома, броварська літературна студія КРИНИЦЯ, представники від яких входять до складу журі конкурсу.

Фонд Миколи Томенка Рідна країна є співорганізатором щорічного конкурсу «Поетична зима Миколи Сома». Переможці від фонду були нагороджені світоглядними подарунками.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути