chrome firefox opera safari iexplorer

«Рідна країна» підтримала переможців конкурсу «Творчі канікули»

19 грудня 2017 о 16:52

Представник “Рідної країни” Олександр Федоренко нагородив переможців  Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу “Творчі канікули” та подарував корисні подарунки. Діти з усіх куточків України протягом 4 місяців надсилали прозу та вірші на різну тематику.  Загалом у конкурсі взяли участь близько 3 тис. школярів.

Організатором конкурсу стала Національна бібліотека України для дітей.

Олександр Федоренко під час нагородження та вручення подарунків переможцям повідомив, що був вражений творами переможців:”Читаючи твори, важко повірити, що їх написали ще зовсім юні школярі. В них присутня глибина, мудрість і душа. Я дуже щасливий, що в Україні стільки талановитих і натхненних дітей. Завдання на сьогодні для дорослих полягає в тому, щоб усіма способами підтримувати, розвивати, надихати і дати можливість талантам розвинутись в кожному маленькому українцеві”.

 

Розділи: Суспільство

5 грудня

Інші дати
День працівників статистики
Відзначається День працівників статистики в Україні 5 грудня. Це професійне свято, встановлене Указом Президента від 02.12.2002 № 1120/2002.
Розгорнути
Народився Михайло Дерегус
(1904, с. Веселе, Харківська область - 1997) - український графік і живописець. Автор картин «Тарас Бульба на чолі війська», «Тарас слухає кобзаря», «Дума про козака-бандуриста», «Маруся Богуславка», «Козака несуть», «Народження пісні».
Розгорнути
Народився Григір Тютюнник
(1931, с.Шилівка Полтавська область - 1980) - українського письменника. Автор творів «Вогник далеко в степу», «Климко», «Син приїхав» та інші.
«Немає загадки таланту. Є вічна загадка любові». (Григір Тютюнник)
Розгорнути
Народився Олександр Олесь (Кандиба Олександр Іванович)
(1878, м. Білопілля, Сумська область – 1944) – український поет. Автор збірок «З журбою радість обнялись», «Поезії».
«Сміються, плачуть солов'ї Ти не дивись, що буде там, І б'ють піснями в груди: Чи забуття, чи зрада: "Цілуй, цілуй, цілуй її - Весна іде назустріч вам, Знов молодість не буде! Весна в сей час вам рада» (Олександр Олесь)
Розгорнути