chrome firefox opera safari iexplorer

25 серпня нагородять переможців конкурсу «Мрії про Україну: дитячий погляд»

23 серпня 2016 о 13:42

У четвер, 25 серпня, о 10:30 у Національній бібліотеці України для дітей (Київ, вул. Баумана, 60) розпочнеться свято — Ігри патріотів «Цінуй рідне – шануй українське», в якому візьмуть участь діти з різних міст і сіл України, повідомляє сайт бібліотеки.

Головною подією на святі – з 12:00 до 13:30 — буде підведення підсумків та нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Мрії про Україну: дитячий погляд», організаторами якого стали Національна бібліотека України для дітей та Фонд Миколи Томенка «Рідна країна».

У церемонії нагородження візьмуть участь представники Фонду Миколи Томенка «Рідна країна» та представники журі конкурсу: письменниця Марія Морозенко; українська поетеса, прозаїк, перекладач, літературний редактор Галина Кирпа; координатор проекту ілюстраторів «Pictoric», художниця Олена Старанчук та ін.

Загалом, як повідомляють організатори, у конкурсі взяло участь майже 3 тисячі дітей з усієї України, до участі у ІІ турі було допущено 346 робіт.

25 серпня будуть нагороджені 18 переможців.

На свято також завітає спеціальний гість – український етно-фолк гурт «Шабатура», запальні пісні якого допоможуть створити незабутню святкову атмосферу.

«Рідна країна»

Розділи: Конкурси

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути