chrome firefox opera safari iexplorer

«Рідна країна» привітала переможців дитячого конкурсу «Творчі канікули»

21 грудня 2018 о 18:21

В Києві відбувся Всеукраїнський літературний конкурс «Творчі канікули», який уже вдруге проводить Національна бібліотека України для дітей та Українська секція Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги (IBBY), є творчим майданчиком для літераторів-початківців.

          Цьогоріч на конкурс знову надійшло майже 1,5 тисячі прекрасних дитячих робіт, 191 з яких були обрані для участі у фіналі. Прозові та поетичні твори юних письменників, які надійшли з усіх регіонів України на фінальному етапі оцінювали справжні знані дитячі письменники — члени Національної спілки письменників України: Марія Морозенко, Наталя Дев’ятко, Тетяна Винник, Леся Мовчун та Леся Пронь.

          Святкову церемонію відкрили голова організаційного комітету конкурсу, генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей Гордієнко Алла Іванівна та представник Фонду Миколи Томенка «Рідна країна», голова «Муніципальної ліги Києва» Федоренко Олександр Вікторович. Гордієнко Алла Іванівна у своїй надихаючій промові зазначила, що перший крок на шляху до мети є дуже важливим, а перший успіх, перша перемога дарують віру у свої сили та натхнення на подальші звершення. Друг і партнер бібліотеки у реалізації різноманітних творчих проектів Олександр Федоренко відзначив, що для фонду Миколи Томенка «Рідна країна» та «Муніципальної ліги Києва» підтримка юних талантів є одним із важливих та пріоритетних завдань.

«Ми підтримуємо творчу молодь, яка прагне вчитись і творити. Я пишаюсь, що в Україні стільки талановитих дітей. Наше завдання — стимулювати розвиток та цікавість до навколишнього світу у майбутнього покоління. „Рідна країна“ продовжує працювати у напрямку проукраїнського виховання».

 

Розділи: Суспільство

30 червня

Інші дати
30 червня відзначають:
  • День молодіжних і дитячих громадських організацій України.
  • Міжнародний день астероїда.
Розгорнути
Народилася Матільда Климовська
(1899, м. Пенза, Росія - 1974) - український скульптор. Працювала в галузі станкової та декоративної скульптури. Серед найвідоміших праць: погруддя С. Міхоелса, Т. Шевченка, "Онєгін і Тетяна в саду"  та ін.
Розгорнути
Народився Роман Шухевич
(1907, м.Львів – 1950) - український політичний та державний діяч, командуючий УПА.  
«На західних землях України твориться Українська Влада, яка підпорядкується Українському Національному Урядові, що створиться у столиці України — Києві з волі українського народу.» (З Акту відновлення Української Держави 30.06.1941 року).
Розгорнути

Новини Дивитися всі