chrome firefox opera safari iexplorer

«Рідна країна – безпечна країна»: флайтери – кожному школяреві!

19 вересня 2017 о 12:27

Громадський рух Миколи Томенка «Рідна країна» оголошує про початок соціально-просвітницького проекту «Рідна країна – безпечна країна», який має на меті нагадати українським школярам про дотримання правил дорожнього руху та допомогти убезпечити їхнє життя.

З цією метою «Рідна країна» спільно з Національною бібліотекою України для дітей оголошують про проведення конкурсу малюнків для школярів 1-4 класів на тему «Рідна країна — безпечна країна: Як треба поводитись на дорогах».

Учасники цього конкурсу отримають у подарунок від «Рідної країни» патріотичні флатери. А переможці конкурсу будуть відзначені 20 листопада, у Всесвітній день дитини, додатковими призами.

Флайтери — це світловідбиваючі наклейки, значки, підвіски тощо, які яскраво світяться у променях автомобільних фар і служать для підвищення видимості пішоходів, велосипедистів, дитячих колясок тощо на дорозі у темний час доби. Флайтери рекомендують закріплювати на елементи одягу, сумки, портфелі, рюкзаки тощо. Вони працюють за принципом дорожніх знаків, відбиваючи світло автомобільних фар та роблячи пішохода помітним для водія на відстані до 400 м. «Ми прагнемо, щоб наші діти жили у цивілізованій та безпечній країні, тому і робимо цей перший крок, даруючи дітям можливість певним чином убезпечити себе на дорозі. Такою ініціативою ми хочемо показати приклад, як за умов фактичної бездіяльності влади можна громадськими зусиллями захистити життя дітей.  Тож ми хочемо спонукати і батьків, і освітян, інші громадські організації та, звісно, владу інвестувати у безпеку життя нашої молоді, щоб у майбутньому кожен школяр під час пересування вулицями у темний час доби мав на собі світловідбиваючі елементи», — пояснив задум ініціатор проекту, лідер Громадського руху «Рідна країна» Микола ТОМЕНКО.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути