chrome firefox opera safari iexplorer

ЛЮБИТИ УКРАЇНСЬКУ МОВУ щоденно, не тільки в День писемності

09 листопада 2021 о 12:18

ЛЮБИТИ УКРАЇНСЬКУ МОВУ щоденно і до глибини власної кишені!

Сьогодні команда РІДНОЇ КРАЇНИ в рамках свого проекту «УКРАЇНСЬКА КНИГА — ДІТЯМ УКРАЇНИ» передає нашому багаторічному партнеру, дружньому колективу Національної бібліотеки України для дітей видання для просвітницької роботи зі школярами.Принагідно також нагадаю про наші проекти пропагування української мови та літератури, зокрема низку аудіо-дисків, якими можна безкоштовно скористатися на сайті РІДНА КРАЇНА в розділі «ОСВІЧЕНА». Це: «Слуханка для української малечі», «Класика української літератури: живі голоси», «Лебеді материнства: живий голос Василя Симоненка», «Головні пісні та мелодії України»…Для вчителів історії, географії, української мови та літератури рекомендуємо використовувати наші 50 фільмів із циклу 7 ЧУДЕС УКРАЇНИ на сайт 7 chudes.in.uaШануємо, пропагуємо і захищаємо нашу РІДНУ — УКРАЇНСЬКУ МОВУ!

Розділи: Освічена

30 листопада

Інші дати
Володимир Рибак
 (1971, м. Горлівка Донецької обл. – 2014) – український політик, депутат Горлівської міськради, закатований сепаратистами за спробу зірвати прапор самопроголошеної ДНР і замінити його українським стягом. Герой України.
 
Розгорнути
Народився Назарій Яремчук
(1951, с. Рівня, Чернівецька область – 1995) – популярний український естрадний співак (тенор). Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка за концертну діяльність 1973 – 1995 років (посмертно).
Розгорнути
Народився Ярослав Стельмах
(1949, м. Київ - 2001 - український драматург, прозаїк, перекладач. Автор п'єс "Шкільна драма", "Провінціалки", "Емма" та ін., а також кількох кіносценаріїв та книжок для дітей.
Розгорнути