chrome firefox opera safari iexplorer

Захищаємо УКРАЇНСЬКЕ СЕЛО — підтримуємо сільську ШКОЛУ!

23 листопада 2021 о 10:06

На запрошення колективу ліцею села Степанці, що на історичній Канівщині, лідер громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко презентував для вчителів та старшокласників свої просвітницькі проекти: «7 чудес України", «Здоровим і спортивним бути модно», «Твій Шевченко», «Класика українскої літератури: живі голоси»; «Українська книга — дітям України», «Рідна країна — безпечна країна».

Шкільна бібліотека, як завжди, отримала поповнення корисною навчальною літературою від Фонду РІДНА КРАЇНА. Разом із професором НУБіП Іваном Гриценком розповіли також про пріоритет завдань захисту довкілля, підтримки національної економіки, розвитку фермерства за сьогоднішніх обставин та відповідно про переваги навчання в головному Аграрному Університеті країни — НУБІП!

Команда Рідної країни завжди готові допомогти колективу, який активно і професійно працює в інтересах нашої рідної України! Як віце-президент НОК, Микола Володимирович поінформував про завдання нинішнього олімпійського руху України та передав спортивний інвентар для уроків фізичної культури. Директора ліцею нагадав про перебування Миколи Томенка там 10 років тому, та про надскладну перемогу вчителів і гостей над старшокласниками у баскетбольному протистоянні.

9 грудня

Інші дати
Народився Борис Грінченко
(1863, с. Вільховий Яр, Сумська область - 1910) — український письменник, педагог, лексикограф, літературознавець, громадсько-культурний діяч. Автор фундаментальних етнографічних, мовознавчих, літературознавчих та педагогічних праць, історичних нарисів, перших підручників з української мови й літератури. Укладач чотиритомного тлумачного «Словаря української мови». Один із організаторів і керівників товариства «Просвіта».
Ще не вмерла Україна, Але може вмерти: Ви самі її, ледачі, Ведете до смерти! Не хваліться, що жива ще Наша воля й слава: Зрада їх давно стоптала, Продала, лукава! (Борис Грінченко)
Розгорнути
Народився Борис Тен (Микола Хомичевський)
(1987, с. Устенське Друге Рівненської обл. -1983) - український перекладач, педагог. Автор збірки сонетів "Зоряні сади", перекладів творів Есхіла, Гомера, Аристофана, Ф. Шиллера, А. Міцкевича, О. Пушкіна, Л. Толстого та ін. класиків світової літератури.
Розгорнути