chrome firefox opera safari iexplorer

Захищаємо УКРАЇНСЬКЕ СЕЛО — підтримуємо сільську ШКОЛУ!

23 листопада 2021 о 10:06

На запрошення колективу ліцею села Степанці, що на історичній Канівщині, лідер громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко презентував для вчителів та старшокласників свої просвітницькі проекти: «7 чудес України", «Здоровим і спортивним бути модно», «Твій Шевченко», «Класика українскої літератури: живі голоси»; «Українська книга — дітям України», «Рідна країна — безпечна країна».

Шкільна бібліотека, як завжди, отримала поповнення корисною навчальною літературою від Фонду РІДНА КРАЇНА. Разом із професором НУБіП Іваном Гриценком розповіли також про пріоритет завдань захисту довкілля, підтримки національної економіки, розвитку фермерства за сьогоднішніх обставин та відповідно про переваги навчання в головному Аграрному Університеті країни — НУБІП!

Команда Рідної країни завжди готові допомогти колективу, який активно і професійно працює в інтересах нашої рідної України! Як віце-президент НОК, Микола Володимирович поінформував про завдання нинішнього олімпійського руху України та передав спортивний інвентар для уроків фізичної культури. Директора ліцею нагадав про перебування Миколи Томенка там 10 років тому, та про надскладну перемогу вчителів і гостей над старшокласниками у баскетбольному протистоянні.

5 грудня

Інші дати
День працівників статистики
Відзначається День працівників статистики в Україні 5 грудня. Це професійне свято, встановлене Указом Президента від 02.12.2002 № 1120/2002.
Розгорнути
Народився Михайло Дерегус
(1904, с. Веселе, Харківська область - 1997) - український графік і живописець. Автор картин «Тарас Бульба на чолі війська», «Тарас слухає кобзаря», «Дума про козака-бандуриста», «Маруся Богуславка», «Козака несуть», «Народження пісні».
Розгорнути
Народився Григір Тютюнник
(1931, с.Шилівка Полтавська область - 1980) - українського письменника. Автор творів «Вогник далеко в степу», «Климко», «Син приїхав» та інші.
«Немає загадки таланту. Є вічна загадка любові». (Григір Тютюнник)
Розгорнути
Народився Олександр Олесь (Кандиба Олександр Іванович)
(1878, м. Білопілля, Сумська область – 1944) – український поет. Автор збірок «З журбою радість обнялись», «Поезії».
«Сміються, плачуть солов'ї Ти не дивись, що буде там, І б'ють піснями в груди: Чи забуття, чи зрада: "Цілуй, цілуй, цілуй її - Весна іде назустріч вам, Знов молодість не буде! Весна в сей час вам рада» (Олександр Олесь)
Розгорнути