chrome firefox opera safari iexplorer

Захищаємо УКРАЇНСЬКЕ СЕЛО — підтримуємо сільську ШКОЛУ!

23 листопада 2021 о 10:06

На запрошення колективу ліцею села Степанці, що на історичній Канівщині, лідер громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко презентував для вчителів та старшокласників свої просвітницькі проекти: «7 чудес України", «Здоровим і спортивним бути модно», «Твій Шевченко», «Класика українскої літератури: живі голоси»; «Українська книга — дітям України», «Рідна країна — безпечна країна».

Шкільна бібліотека, як завжди, отримала поповнення корисною навчальною літературою від Фонду РІДНА КРАЇНА. Разом із професором НУБіП Іваном Гриценком розповіли також про пріоритет завдань захисту довкілля, підтримки національної економіки, розвитку фермерства за сьогоднішніх обставин та відповідно про переваги навчання в головному Аграрному Університеті країни — НУБІП!

Команда Рідної країни завжди готові допомогти колективу, який активно і професійно працює в інтересах нашої рідної України! Як віце-президент НОК, Микола Володимирович поінформував про завдання нинішнього олімпійського руху України та передав спортивний інвентар для уроків фізичної культури. Директора ліцею нагадав про перебування Миколи Томенка там 10 років тому, та про надскладну перемогу вчителів і гостей над старшокласниками у баскетбольному протистоянні.

29 листопада

Інші дати
Народився Григорій Квітка-Основ’яненко
(1778, с.Основа, нині – м. Харків – 1843) – український прозаїк, драматург, журналіст, літературний критик і культурно-громадський діяч. Основоположник художньої прози і жанру соціально-побутової комедії в класичній українській літературі. Найвидатніші твори – «Конотопська відьма», «Маруся», «Сватання на Гончарівці», «Шельменко-Денщик».
«Як говоримо, так і писати треба» (Григорій Квітка-Основ’яненко)
Розгорнути
Народився Григорій Косинка
(1899, с.Щербанівка, Київська область - 1934) — український письменник. Автор творів «На золотих богів», «Заквітчаний сон», «В житах», «Політика», «Фавст», Серце» та ін.
Розгорнути