chrome firefox opera safari iexplorer

ГЕТЬ від «РОСІЙСЬКОГО СВІТУ» НАЗАВЖДИ:

28 лютого 2022 о 13:19

ГЕТЬ від «РОСІЙСЬКОГО СВІТУ» НАЗАВЖДИ: або НАШЕ світоглядне — НІКОЛИ ЗНОВУ!Спалення музею у Іванкові разом із картинами Марії Примаченко — справа знакова! Нагадаю, що перед цим у Чернігові російські терористи влучили снарядами у майже столітню будівлю обласного молодіжного театру…Натомість, російські окупанти демонструють свої справжні цінності — МАРОДЕРЯТЬ по магазинах та банках в тимчасово окупованих містечках України.Це КРИВАВА і РЕАЛІСТИЧНА відповідь сучасним захисникам цінностей РОСІЙСЬКОГО СВІТУ в УКРАЇНІ.Нагадаю, що світоглядна війна між УКРАЇНСЬКИМ ВСЕСВІТОМ і РОСІЙСЬКИМ СВІТОМ не вчорашня і тим паче не сьогоднішня. Лише в часи відновленої НЕЗАЛЕЖНОСТІ ми мали кілька спроб перемогти ідеологію Російського світу. Проте завжди, або наша знаменита толерантність, або вічне проросійське лобі у владі ставало грудьми, грошима і медіа на захист цінностей Російського світу Путіна.Згадаю лишень історію нашої боротьби за Український світ «без кобзонів і табачників» після Помаранчевої революції, коли багато нинішніх ВІП-патріотів і блогерів затаврували мене ганьбою, як ворога людяності й написали звернення ледь не в усі посольства світу з вимогою зупинити наступ на «визначних діячів світової культури культури кобзона, лєщенка і к.», без яких Україні не прожити?!Після Революції Гідності нам теж не вдалося добити гідру вже більш витонченої пропаганди за цінності Російського світу…Наша медіа-спільнота на зарубіжні гранти все боялася, щоб ми не порушили приписів демократії та, не дай БОГ, не образили якусь меншину! Академічні звьозди, на ті ж таки грантові та бюджетні гроші, за кожний факт історичної перемоги українців або злочинів Московщини чи Російської-Радянської імперії вимагали від нас підтвердити це документом за підписом Петра, Катерини, Леніна, Сталіна, Кагановича чи Путіна, які нашу історію та документи спочатку вкрали, потім сфальсифікували, а при цьому знищили, замордували голодом, закатували або репресували…десятки МІЛЬЙОНІВ УКРАЇНЦІВ.Нині ж на нас чекає завершальний етап боротьби за утвердження світогляду УКРАЇНСЬКОГО ВСЕСВІТУ і ліквідації ідеології РОСІЙСЬКОГО СВІТУ.Лишень тоді майбутні путінці-кадировці не зможуть завербувати у нас негідників для допомоги терористам чи знайти причину для воєнного захисту фанатів Російського світу…Отож, вкотре РЯТУЮЧИ світову цивілізацію від російської анти-цивілізації, не забуваємо, що остаточна ПЕРЕМОГА настане лише після знищення ідеології РОСІЙСЬКОГО СВІТУ Петра-Катерини-Леніна-Сталіна-Путіна в УКРАЇНІ.НІКОЛИ ЗНОВУ!

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі