chrome firefox opera safari iexplorer

ЩО РОБИТИ 8 БЕРЕЗНЯ?

07 березня 2022 о 21:18

Всім, хто вирішив відзначити Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир (згідно рішення ООН від 1977 року) пропоную:- переслати інформацію про реальні втрати російських військ в Україні напередодні 8 березня знайомим ЖІНКАМ РОСІЇ;- жінкам Білорусі з території, якої вбивають українців;- жінкам Казахстану, Узбекистану, Киргизстану… які не засудили війну і фактично підтримали Путіна.

17 червня

Інші дати
Віктор Некрасов
1911 –  український письменник. У 1960–70-ті рр. виступав на захист української культури, проти антисемітизму і переслідувань дисидентів Росії та України, підписав відомий лист 139 діячів науки і мистецтв України до керівництва СРСР з приводу арештів і політичних переслідувань інакодумців. 
Розгорнути
Народився Валентин Бичко
(1912, м.Харків  - 1994) - український поет, перекладач. Автор багатьох книг для дітей, а також  лібрето опер «Перекоп» і «Гайдамаки».
Є книг багато – радісних, печальних. Товстих, тонких, барвистих, наче жар. Але одна – книжкам усім начальник, І звуть її по-простому – Буквар. Із нього слів не вируба сокира, Це маленятам кращий в світі дар, І мова в нім – легка, співуча, щира, Дитячі душі гріє він – Буквар. (Валентин Бичко)
Розгорнути
Народився Володимир Ладижець
(1924, с. Харківці Хмельницької обл. - 1991) - український письменник, журналіст, видавець. Автор повістей, оповідань, романів, публіцистики, збірок віршів для дітей "Ластівки з Карпат", "Орлиний дім" та ін.
Розгорнути