chrome firefox opera safari iexplorer

Працювати, працювати і ще раз працювати для рідних КИЄВА та УКРАЇНИ

10 квітня 2022 о 13:22

Викладачі та студенти НУБІП, які під час воєнного стану весь час працювали і допомагали нашим Збройним Силам у рідному Києві, нині провели традиційну весняну толоку.

Як Голова Наглядової ради, Микола Томенко гордий, що НУБІП на чолі з Ректором Станіславом Ніколаєнком під час війни демонструє приклад відповідальної праці, патріотизму, взаємопідтримки та солідарності. 

МИ мусимо докладати зусиль на ВСІХ фронтах і тоді остаточно здолаємо ворога та здобудемо нашу ПЕРЕМОГУ!

Слава Україні! Смерть ворогам!

Розділи: Довкілля

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі