chrome firefox opera safari iexplorer

НУБІП відсвяткував День студентського спорту

20 вересня 2018 о 15:39
nubip.edu.ua

Національний університет біоресурсів і природокористування відзначив День студентського спорту змаганнями, рекордами та турнірами.

Голова наглядової ради університету та віце-президент НОКу Микола Томенко нагородив спортивними подарунками студентів, які встановили рекорди в номінаціях: стрибки на скакалці, удари на дальність та точність футбольним м’ячем та метання бейсбольного м’яча на дальність.

Під час нагородження він назвав Національний університет біоресурсів лідером у розвитку та підтримці студентського спорту.

Сьогодні університет є одним із лідерів серед навчальних закладів, які пропагують здоровий спосіб життя та підтримують розвиток фізичної культури й спорту, — зазначив Микола Томенко.

Нагадаємо, що найбільшу державну підтримку і фінансування студентський  спорт отримав, коли Микола Томенко перебував на посаді віце-прем’єра. Разом з тодішнім міністром освіти і нинішнім ректором НУБІП Станіславом Ніколаєнком вони почали відроджувати спортивні заходи у вишах, підтримували розвиток різних видів спорту та здорового способу життя серед молоді.

Микола Томенко переконаний, що найкращий шлях відродження студентського спорту та інфраструктури — це інвестування та підтримка держави. Він також пояснив, що сьогодні уряд, на жаль, займає прямо протилежну позицію, що пояснюється зменшенням фінансування та закриттям кафедр фізичного виховання та скороченням спортивних секцій у навчальних закладах.

Також в університеті все ще триває шаховий турнір на встановлення рекорду України одночасної гри в шахи, із занесенням до Національного Реєстру України. За участю понад 600 учасників з числа студентів та викладачів НУБіП України. 

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути