chrome firefox opera safari iexplorer

Парламент не підтримав урядові ініціативи щодо знищення масового спорту і фізкультури

19 травня 2015 о 17:36

Верховна Рада України сьогодні ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підтримки дитячо-юнацького спорту та фізичного виховання дітей» (реєстр. № 2067).

Як повідомляє віце-президент НОКу, народний депутат України, співавтор цього законопроектуМикола Томенко, зокрема, парламент не підтримав урядову ідею скорочення мінімальної кількості уроків фізичної культури у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах з 3-х до 2-х уроків на тиждень.

Також парламент зупинив урядову ідею скорочення дитячих та юнацьких спортивних шкіл на розсуд місцевих чиновників; тепер це можливо буде зробити лише за умови погодження з Міністерством молоді і спорту.

Крім цього, законом скасовуються норми щодо запровадження плати за навчання дітей у дитячо-юнацьких спортивних школах та ряд інших заходів для уникнення скорочення підтримки діючої мережі масового спорту та фізичного виховання.

Микола Томенко нагадав, що це вже друга законодавча ініціатива народних депутатів, що підтримують фізичну культуру і спорт, яка не дозволяє Уряду зменшувати фінансування цієї галузі. Так, в результаті першого втручання парламенту дитячо-юнацькі спортивні школи були дофінансовані на 100 мільйонів гривень, що бодай частково зупинило масове закриття цих установ.

«Рідна країна»

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути