chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні вперше відбудеться фестиваль губної гармоніки

05 квітня 2011 о 10:22

17 квітня у столичному клубі «44» відбудеться подія, аналогів якої в Україні ще не було — Перший фестиваль губної гармоніки.

Фестиваль має об'єднати кращі музичні напрями від традиційного блюзу до сучасного джазу та інструментальної музики.

У програмі фестивалю заплановано виступ «Bullet Blues Band» (колектив з Дніпропетровська, на губній гармоніці в якому грає Костянтин Колесніченко), «Slow Roll» (київський колектив з Ігорем Гурським на губній гармоніці) і «Landcruisers» (група з Києва, Макс Таврійський грає на губній гармоніці).

Також публіка зможе вдосталь насолодитися виступом Барта Ленчитського (Польща), одного з кращих гармоністів Європи. Він виступав у багатьох країнах Європи і Америки. Його надзвичайна музикальність і віртуозність припала до смаку Говарду Леві, Жан-Жаку Мільто, а також іншим відомим гармоністам світу. 

Звання кращого губного гармоніста Польщі Бартош утримує протягом 5 років. Його вважають всебічним сесійним музикантом, який вільно почуває себе у будь-якому музичному стилі. Він є одним із найкращих педагогів і активних популяризаторів губної гармоніки, щороку проводить близько 30 майстер-класів у Польщі та Європі.

В рамках фестивалю музикант проведе майстер-клас із гри на губній гармоніці, під час якого поділитися своїм досвідом та секретами майстерності.

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути

Новини Дивитися всі