chrome firefox opera safari iexplorer

Данія й Ісландія спростили процедуру оформлення шенгенських віз для громадян України

03 грудня 2015 о 09:45

Із 1 грудня Данія й Ісландія спростили процедуру оформлення шенгенських віз для громадян України, повідомив у Twitter міністр закордонних справ Павло Клімкін.

«Провели переговори й Данія й Ісландія спрощують процедури оформлення шенгенських віз», – написав міністр.

Із 1 грудня громадяни України, які мають дозвіл на перебування в Ісландії, бізнесмени, журналісти, офіційні особи центральних і місцевих органів влади, постійні члени офіційних делегацій мають можливість оформити 5-річну багаторазову візу.

Діячі культури, науки, спортсмени, професійні перевізники, члени екіпажів поїздів і учасники програм обміну можуть одержати однорічну багаторазову візу в Ісландію. Оформлення віз для цих категорій громадян буде безкоштовним.

Із 1 січня 2016 року вводиться можливість оформлення 5-річної багаторазової візи в Данію. Оформлення візи здійснюється протягом 3 діб. Крім того, скасовується візовий режим для власників біометричних службових паспортів.

 

Джерело: Твоє місто
Розділи: Суспільство

16 грудня

Інші дати
День пам’яті Івана Федорова
(? 1510 – 1583) – засновника книгодрукування в Україні. У Львові в 1574 році надрукував нове видання «Апостола» та перший східнослов’янський «Буквар» з власними післямовами, в Острозі – першу повну слов»янську Біблію (Острозька біблія) (1581).
Розгорнути
Народився Андрій Стечинський
(1849, с.Хрінів Львівської обл. - 1896) - український актор, режисер і драматург. Автор драм "Міщанка", "Чорний Матвій", комедії "Псотниця". Ролі: Макогоненко ("Наталка Полтавка"), Стецько ("Сватання на Гончарівці").
Ти - весь у слові, як у сповиткові, З колиски до калини при горбі... І вже коли ти похитнувсь у слові, Вважай, що похитнувся у собі. (Борис Олійник)
Розгорнути

Новини Дивитися всі