chrome firefox opera safari iexplorer

На Сумщині перейменували вулицю на честь біатлоністок Семеренко

24 лютого 2016 о 10:50

У селищі міського типу Краснопілля в Сумській області на честь біатлоністок Віти та Валентини Семеренко, олімпійських чемпіонок 2014 року, назвали вулицю. Про це повідомляє сайт Краснопільської селищної ради.

Місцева рада дев'ятитисячного містечка згідно з Законом про декомунізацію перейменувала вулицю більшовицького дипломата Воровського на вулицю Семеренків.

Легендарні сестри-біатлоністки, в колекції яких на двох 10 медалей чемпіонатів світу і три олімпійських, народилися у 1986 році у Краснопіллі і саме тут почали свою спортивну кар'єру.

Сестри Семеренко були у складі естафетної четвірки, яка у 2014 році здобула золото на Олімпіаді в Сочі.

Нагадаємо, раніше Червонозоряний проспект в Києвіперейменували на проспект Валерія Лобановського.

Джерело: zaxid.net
Розділи: Спорт в Україні

9 квітня

Інші дати
Народився Антон Чехов
(1860 – 1904) – видатний російський письменник та драматург. Автор класичних творів «Палата № 6», «Чайка», «Дядя Ваня», «Три сестри», «Вишневий сад». Створив в м. Ялті фонд для будівництва медичного центру для малозабезпечених, а також фонд на кошти якого було відкрито муніципальну бібліотеку.
«Что за места! Я просто очарован! Кроме природы, ничего так не поражает в Украине, как народное здоровье, высокая степень развития крестьянина, который и умный, и музыкальный, и трезвый, и моральный, и всегда веселый» (Антон Чехов)
Розгорнути
Народився Андрій Лівицький
(1879, с. Ліпляве Черкаська область - 1954) - український громадсько-політичний діяч. Президент УНР в екзилі (1926—1954).
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...