chrome firefox opera safari iexplorer

Українські гімнасти здобули три «золота» і «срібло» на Кубку світу

15 травня 2016 о 12:50

Українські гімнасти здобули три «золота» і «срібло» на Кубку світу в Варні

Українці Ігор Радівілов та Олег Верняєв принесли нашій країні ще дві медалі на Кубку світу зі спортивної гімнастики, який проходить в болгарському місті Варна.

Наші співвітчизники виявилися найсильнішими у вправах на кільцях. Радівілов здобув «золото», показавши результат 15,467 балів.

Верняєв відстав від свого колеги зовсім небагато. Олег набрав 15,367 балів і здобув срібну медаль. «Бронза» в росіянина — Данила Казачкова.

Для Верняєва це вже не перша медаль у Варні. Перед цим Олегу не було рівних у вправах на коні, де він набрав 15.533 бали. А першу золоту медаль наш співвітчизник здобув у вільних вправах — 15,400 балів

Джерело: gazeta.ua
Розділи: Спорт в Україні

25 червня

Інші дати
Іван Крип’якевич
1886 –  історик, академік АН УРСР, професор Львівського університету, директор Інституту суспільних наук АН України.
Розгорнути
Народився Віталій Русанівський
(1931, м. Харків - 2077) - український науковець, філолог, мовознавець-україніст і славіст, викладач.  Автор близько 350 праць із проблем сучасної української мови і історії, українського, слов'янського і загального мовознавства, історичної граматики, стилістики.
Розгорнути
Народився Євген Попович
(1930, с. Межиріч Черкаської обл. - 2007) - український перекладач. Переклав твори Г. Беля, Е. М. Ремарка, Г. Е. Лессінга, Т. Манна, Е. Т. А. Гофмана, В. Гете, Г. Гейне та ін. австрійських, німецьких і швейцарських письменників; переклав  з німецької "Щоденники" О. Кобилянської.
Розгорнути
Народився Іван Крип'якевич
(1886, м.Львів – 1967), український  історик. Автор ряду наукових досліджень про українську козацьку державність та діяльність Богдана Хмельницького, підручників з історії України. Інститут українознавства НАН України носить ім'я І.П.Крип'якевича.
Розгорнути