chrome firefox opera safari iexplorer

Україна додатково влізе в борги на 175 мільярдів гривень

20 вересня 2016 о 12:25

Кабмін вирішив одразу запланувати, скільки Україна має позичити в наступному році. Зупинилися на цифрі в 175 мільярдів гривень.

Як повідомляє Україна молода, з посиланням на законопроект «Про державний бюджет України на 2017 рік», сума позики на 28,2 млрд грн менше ніж у 2016 році.

Згідно з документом, зовнішні запозичення можуть становити 70,890 млрд грн, внутрішні – 103,9 млрд грн. Таким чином, зовнішні запозичення в 2017 році можуть становити 40,6% від загального обсягу надходжень, а внутрішні — 59,4%.

«Державні запозичення здійснюватимуться відповідно до умов на фінансовому ринку України, фінансових ринках інших країн та умов кредитування відповідних міжнародних фінансових організацій. При цьому ставки для внутрішніх боргових інструментів змінюватимуться в середньому в діапазоні 7-14% річних, залежно від типу боргового інструменту. Для зовнішніх боргових інструментів ставки становитимуть для ОВДП — близько 8% річних, макрофінансової допомоги ЄС – 1% річних», — йдеться в пояснювальній записці до документа.

Разом із тим, умови державних запозичень можуть змінюватися залежно від впливу зовнішніх політичних, економічних і військових факторів.

Розділи: Суспільство

18 травня

Інші дати
Микола Прахов
1873 –  український художник, мистецтвознавець. Відомий у галузі декоративно-ужиткового мистецтва. Один з організаторів товариства «Київський художник».
Розгорнути
Народився Костянтин Піскорський
(1892, м.Київ – 1922) – український художник-авангардист. Автор робіт «Цивілізація», «Мечі», «Тривога», «Козак», «Біла гвардія», «Небо», «Про приторк світам іншим», «Зірка опів¬нічна», «Ідол», «Планета», «Біометр життя».
«У творчості Костянтина Піскорського дивовижно переплетені символізм і футуризм, космічна безмірність і енергія вольового художнього жесту, архаїчна містика та новітній європейський раціоналізм». (Дмитро Горбачов).
Розгорнути

Новини Дивитися всі