chrome firefox opera safari iexplorer

Захворюваність на кір в Україні цього року збільшилася у понад сто разів

08 вересня 2017 о 11:07

За сім місяців поточного року в Україні зареєстровано 1386 випадків кору. За аналогічний період 2016 року були зафіксовані 10 випадків.

Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я.

«За сім місяців поточного року в Україні зареєстровано 1386 випадків кору, в тому числі у місті Києві — 11 випадків. За аналогічний період 2016 року в Україні — 10 випадків кору, в тому числі в Києві — 2», — йдеться у повідомленні.

Цьогоріч найбільше випадків кору зареєстровано в Івано-Франківській області — 637, Одеській — 526, Тернопільській — 66 та Львівській — 35.

Також у МОЗ зазначили, що підйом захворюваності на кір є прогнозований.

«У зв'язку з низьким охопленням щеплення за останні роки та з огляду на епідемічну ситуацію в європейському регіоні в цілому, МОЗ України та ВООЗ було прогнозовано різке зростання захворюваності на кір у 2017 році», — повідомили у відомстві.

19 червня

Інші дати
Никифор Шолуденко 
1919 – гвардії старшина, командир розвідувального взводу 22-ї гвардійської танкової бригади 1-го Українського фронту. Загинув, визволяючи Київ. Герой Радянського Союзу.
Розгорнути
Народився Євген Шерстобитов
(1928, м. Улан-Уде, Росія – 2008) – український кінорежисер і сценарист. На кіностудії імені О.Довженка поставив фільми «Туманність Андромеди», «Юнга зі шхуни «Колумб» та ін.
«Там, де є українці, там завжди є мистецтво» (Юрій Липа)
Розгорнути
Народився Євген Купчинський
(1867, Тернопільська область - 1938) – український композитор, віртуоз-цитрист, диригент.  
Розгорнути