Українки стали першими з боротьби серед кадетів у Варшаві

17 серпня 2011 о 09:44
У Варшаві завершився чемпіонат Європи з боротьби серед кадетів, який проходив з 9 по 14 серпня. За підсумками чемпіонату, збірна України з жіночої боротьби посіла перше місце.

Як повідомила заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба, серед львівських спортсменів призерами змагань стали вихованки львівської школи боротьби Оксана Гергель (тренер – Андрій Пістун) – у ваговій категорії 60 кг здобула золоту нагороду, Ірина Черкас (тренер – Олександр Раковський) – у ваговій категорії 38 кг та Ірина Вавричин (тренер – Юлія Стельмах) – у ваговій категорії 46 кг вибороли срібні медалі, а Лілія Горішна (тренер – Володимир Раковський) ваговій категорії 52 кг відзначена бронзовою нагородою, повідомили у прес-службі Львівської облдержадміністрації.