chrome firefox opera safari iexplorer

Новоайдарський районний краєзнавчий музей

  • 349560, смт. Новоайдар, вул. Пролетарська, 14
  • (0645) 9-11-06, 9-15-33
  • щодня, крім суботи і неділі з 9.00-17.00
Про музей:

В районному краєзнавчому музеї зібрана унікальна колекція одягу „Народний костюм Новоайдарщини кін.ХІХ – поч. ХХ ст”, яка експонувалася в Луганському обласному художньому музеї та інших музеях області.

Протягом року фонди музею поповнилися на 70 музейних експонатів (тканини, костюми, предмети домашнього вжитку, знаряддя праці та інше), проведено 16 виставок різної тематики.

5 грудня

Інші дати
День працівників статистики
Відзначається День працівників статистики в Україні 5 грудня. Це професійне свято, встановлене Указом Президента від 02.12.2002 № 1120/2002.
Розгорнути
Народився Михайло Дерегус
(1904, с. Веселе, Харківська область - 1997) - український графік і живописець. Автор картин «Тарас Бульба на чолі війська», «Тарас слухає кобзаря», «Дума про козака-бандуриста», «Маруся Богуславка», «Козака несуть», «Народження пісні».
Розгорнути
Народився Григір Тютюнник
(1931, с.Шилівка Полтавська область - 1980) - українського письменника. Автор творів «Вогник далеко в степу», «Климко», «Син приїхав» та інші.
«Немає загадки таланту. Є вічна загадка любові». (Григір Тютюнник)
Розгорнути
Народився Олександр Олесь (Кандиба Олександр Іванович)
(1878, м. Білопілля, Сумська область – 1944) – український поет. Автор збірок «З журбою радість обнялись», «Поезії».
«Сміються, плачуть солов'ї Ти не дивись, що буде там, І б'ють піснями в груди: Чи забуття, чи зрада: "Цілуй, цілуй, цілуй її - Весна іде назустріч вам, Знов молодість не буде! Весна в сей час вам рада» (Олександр Олесь)
Розгорнути

Новини Дивитися всі