chrome firefox opera safari iexplorer

У київському зоопарку на межі смерті ще один олень

19 жовтня 2011 о 09:36

У київському зоопарку відбулася чергова НП — тяжко захворіла самка оленя Давида. Про це газеті «Сегодня» повідомили співробітники зоопарку.

«Це останній олень Давида в колекції зоопарку — самка, вона зараз на межі смерті. Симптоми ті само, що і при отруєнні щурячою отрутою. Можливо, її теж отруїли», — сказав один із заступників директора звіринця. Офіційно ж тут про подію не говорять. Директор Олексій Толстоухов вчора цілий день не брав слухавку, а його перший заступник Михайло Іванов від коментарів відмовився.

За даними газети, вчора оленя цілий день не бачили у вольєрі, співробітники розповіли, що самочку забрали подалі від відвідувачів.

Нагадаємо, у вересні в зоопарку помер 4-річний самець оленя Давида, занесений до Червоної книги. Днями директор зоосаду Олексій Толстоухов розповів, що результати експертизи тіла тварини показали - оленя отруїли щурячою отрутою.

16 грудня

Інші дати
День пам’яті Івана Федорова
(? 1510 – 1583) – засновника книгодрукування в Україні. У Львові в 1574 році надрукував нове видання «Апостола» та перший східнослов’янський «Буквар» з власними післямовами, в Острозі – першу повну слов»янську Біблію (Острозька біблія) (1581).
Розгорнути
Народився Андрій Стечинський
(1849, с.Хрінів Львівської обл. - 1896) - український актор, режисер і драматург. Автор драм "Міщанка", "Чорний Матвій", комедії "Псотниця". Ролі: Макогоненко ("Наталка Полтавка"), Стецько ("Сватання на Гончарівці").
Ти - весь у слові, як у сповиткові, З колиски до калини при горбі... І вже коли ти похитнувсь у слові, Вважай, що похитнувся у собі. (Борис Олійник)
Розгорнути

Новини Дивитися всі