chrome firefox opera safari iexplorer

Паркувальникам знову дозволили збирати гроші з українців

16 січня 2012 о 18:32

Кабінет Міністрів переніс на весну обов'язкове оснащення парковок паркоматами та автоматичними в'їзними та виїзними терміналами.

"Введення паркоматів відкладається на один квартал - до 31 березня включно", — заявив міністр регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк.

До прийняття такого рішення уряд спонукали численні звернення органів місцевої влади й самоврядування. «Далеко не всі міста, на відміну від мільйонників, мають достатньо розвинену сферу паркування, оператори ринку часто не мають достатнього обсягу коштів на значні інвестиції, якими є придбання й обслуговування паркомата або термінала», — пояснив міністр.

На сьогодні, за орієнтовною оцінкою міністерства, для обладнання всіх відведених майданчиків для платного паркування в країні необхідно встановити близько 7 тис. паркоматів.

Як повідомлялось, з 1 січня поточного року на українських парковках виник хаос, оскільки згідно з постановою Кабміну з 2012 року плата за паркування машина мала стягуватись лише через паркомати.

Проте орендарі майданчиків проігнорували постанову уряду від 2009 року і за 2 роки не спромоглися встановити необхідне обладнання.

24 серпня

Інші дати
День незалежності України
«…продовжуючи тисячолітню традицію державотворення в Україні, виходячи з права на самовизначення…, Верховна Рада Українcької Радянської Соціалістичної Республіки урочисто проголошує незалежність України та створення самостійної Української держави — України. Територія України є неподільною і недоторканою. Віднині на території України мають чинність винятково Конституція і закони України» (З Акту проголошення незалежності України).
Розгорнути
Народився Василь Щурат
(1871, с. Веслобоки Львівської обл. - 1948) - український літературознавець, фольклорист, поет, перекладач, академік. Автор збірок "Мої листи", "На трембіті", "Історичні пісні" та ін. Переклав оди Горація, "Слово о полку Ігоревім", "Пісню про Роланда" та ін.
Розгорнути
Народився Фотій Красицький
(1873, с. Зелена Діброва, Черкаська область – 1944)український художник, учень І.Рєпіна. Автор картини «Гість із Запоріжжя».
Розгорнути
Народився Віктор Глушков
(1923, Росія – 1982) – математик, кібернетик, видатний учений, один з піонерів вітчизняної кібернетики. Під його керівництвом була розроблена перша персональна електронно-обчислювальна машина  «МИР-1».
Розгорнути

Новини Дивитися всі