chrome firefox opera safari iexplorer

Обережно! Телефонні шахраї активізувалися до 8-го березня

05 березня 2012 о 12:35

Киянка, яка дивом не розпрощалася зі своїми грішми, звернулася до газетиСегодня.

"На мобілку ще вранці прийшло смс із номеру 068-172-22-73 з таким текстом: "Вітаємо. За акцією 8 березня ви стали власницею «Форд Фієста», — повідомила жінка на ім’я Марина Б.

За додатковою інформацією вона звернулася за вказаним в тексті телефоном. Там їй повідомили, що отримає виграну машину тоді, коли поповнить рахунок свого телефону на суму 2 тисячі гривень.

«Але треба не свій мобільний поповнити, а сказати ї код. Мовляв, так вони будуть упевнені, що я ту суму внесла. І купити картки, за умовами акції, треба було за годину», — розповіла киянка.

Уже в магазині ошукану «переможницю» зупинив охоронець, дружина якого вже потрапила на такий самий гачок, попрощавшись у результаті з грішми.

Заради експерименту співробітники редакції також зателефонували за вказаним номером. Оператор повідомила й їх про перемогу та запропонувала внести 2 тисячі. На запитання, де гарантії, що машину врешті таки віддадуть, оператор відказала: «Ну, це ж акція, не хочете, не беріть участь. Тоді вашу машину віддадуть іншому».

Інші види «передсвяткового» шахрайства – смс-повідомлення з пропозицією поповнивши свій рахунок, набрати певну комбінацію або ж переслати на певний номер код придбаної картки поповнення.

За «акцією до 8 березня», зробивши це, буцімто можна подвоїти суму на своєму мобільному тощо. Насправді ж жінки, які довірилися телефонним шахраям, просто перевели свої гроші на чужий рахунок.

«Частіше за все на псевдо акції купуються жінки та старі, бо погано розуміються в техніці. Раджу ігнорувати всі пропозиції, пов’язані зі вкладенням особистих коштів. Ну а раптом ви стали жертвою такого шахрайства – одразу ж звертайтеся до міліції», — прокоментував начальник відділу зв'язків з громадськістю Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Києві Ігор Міхалко.

Розділи: Суспільство

5 грудня

Інші дати
День працівників статистики
Відзначається День працівників статистики в Україні 5 грудня. Це професійне свято, встановлене Указом Президента від 02.12.2002 № 1120/2002.
Розгорнути
Народився Михайло Дерегус
(1904, с. Веселе, Харківська область - 1997) - український графік і живописець. Автор картин «Тарас Бульба на чолі війська», «Тарас слухає кобзаря», «Дума про козака-бандуриста», «Маруся Богуславка», «Козака несуть», «Народження пісні».
Розгорнути
Народився Григір Тютюнник
(1931, с.Шилівка Полтавська область - 1980) - українського письменника. Автор творів «Вогник далеко в степу», «Климко», «Син приїхав» та інші.
«Немає загадки таланту. Є вічна загадка любові». (Григір Тютюнник)
Розгорнути
Народився Олександр Олесь (Кандиба Олександр Іванович)
(1878, м. Білопілля, Сумська область – 1944) – український поет. Автор збірок «З журбою радість обнялись», «Поезії».
«Сміються, плачуть солов'ї Ти не дивись, що буде там, І б'ють піснями в груди: Чи забуття, чи зрада: "Цілуй, цілуй, цілуй її - Весна іде назустріч вам, Знов молодість не буде! Весна в сей час вам рада» (Олександр Олесь)
Розгорнути

Новини Дивитися всі