chrome firefox opera safari iexplorer

Через негоду в Україні затоплює великі міста і села

25 травня 2012 о 09:34

У четвер вулиці Одеси через рясний дощ перетворилися на величезні калюжі. Подекуди люди опинилися заблокованими у своїх авто, йдеться в сюжеті ТСН.

Дощ не припинявся від ранку, а згодом перейшов у справжню зливу. Дороги та тротуари затопило, бо ж вода не відходить у каналізацію, бо ж колекторні системи забиті. Низинні райони міста залило водою. Найбільше постраждав район біля Пересипського мосту – там кілька дестяків авто опинилися заблоковані. Загалом ситуація складна по всій Одесі.

На центральних вулицях величезні затори. Люди, що поверталися з роботи, витрачали на дорогу вдвічі більше часу, ніж зазвичай.

За прогнозами синоптиків, погода і надалі погіршуватиметься. Тож якщо комунальники не почнуть терміново розчищати колекторну систему зливу води, підтоплюватиме дедалі більше вулиць Одеси.

Протягом 23 та 24 травня через сильні зливи в Івано-Франківській області затопило низку населених пунктів. Як повідомили в МНС, селах Тязів, Угринів, Козино та Єзупіль на території Тисменицького району дощовою водою підтопило 12 приватних житлових будинків, 26 господарських споруд та 142 присадибних ділянок. Після припинення дощу вода зійшла.

Станом на ранок 25 травня залишається підтопленими 17 підвалів, до відкачування води залучені два підрозділи МНС.

Нагадаємо, 25 травня в центральних, східних областях і на півдні також очікуються грозові дощі, місцями сильні зливи, град, шквали до 25 м/с. Температура вночі становитиме +10... +17, вдень +16... +23 градуси.

Розділи: Суспільство

19 грудня

Інші дати
День Святого Миколая
Православні, римо-католицькі та греко-католицькі християни пам'ятають його та шанують як історичну особу та великого святого. В Україні та в інших країнах світу цей святець став прообразом міфічної фігури Санта Клауса. Святий Миколай зараховується до лику святих: як такий опікується воїнами, водіями і подорожуючими, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей та студентів, моряків, торговців, і лучників.
Розгорнути
День адвокатури
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль адвокатури в розбудові правової держави, захисті конституційних прав і свобод громадян, велике громадське значення цієї правозахисної інституції в Україні…» згідно з Указом Президента України «Про День адвокатури» від 2 грудня 2002 року № 1121/2002.
Розгорнути
Народився Микола Андрусов
(1861, м. Одеса – 1924) – геолог, знавець неогенових відкладів, палеоеколог, дослідник Чорноморського басейну. Праці М.Андрусова складають епоху в стратиграфії, палеонтології, палеографії, палеоекології, океанології і досі є неперевершеним зразком наукової чіткості та точності.
Розгорнути
Народився Микола Скуба
(1907, с.Горбове, Чернігівська область – 1937) – український поет. Автор збірок поезій «Перегони», «Демонстрація», «Пісні», «Нові пісні», «Сопілка».
Розгорнути
Народився Микола Руденко
(1920, с. Юр'ївка Луганської обл. - 2004) - український письменник, член-засновник Української Громадянської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод. Автор збірок поезій, романів та повістей ("Вітер в обличчя", "Остання шабля", "Чарівний бумеранг" та ін.)
Розгорнути
Народився Микола Лукаш
(1919, м. Кромівка Суміської обл. - 1988) - український перекладач. Працював у галузі поетичного і прозового перекладу з 18 мов, української лексикографії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі