chrome firefox opera safari iexplorer

Робітники, які «чекали на Євро», вийшли на протест. ВІДЕО

07 червня 2012 о 17:10

У четвер у Києві пройшла акція протесту (ВІДЕО) проти порушення трудових та людських прав робітників, які працюють на об’єктах Євро-2012.

«Упродовж кількох років до будівництва стадіону „Олімпійський“ масово залучалися робітники-»заробітчани" з різних регіонів України. Саме їхніми зусиллями було побудовано більшу частину інфраструктурних об’єктів Євро-2012. Ці люди працювали без належного дотримання норм охорони праці, що призводило до травматизму та до загибелі людей. Вони отримували мізерну зарплатню, а часом ставали жертвами афер роботодавців", повідомляли організатори.

Раніше видання «Ліва.com.ua» показало, в яких жахливих умовах живуть ті, чиїми руками будується Євро.

3 червня

Інші дати
Народився Євген Петрушевич
(1863, м.Буськ, Львівська область – 1940), український громадсько-політичний діяч, президент Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР).
«…вже нині рекламуємо для себе нічо инше, як найсвятіше для кожного народу право на злученнє всіх українських земель в одну українську независиму державу і домагаємось прилучення всіх українських земель австро-угорської монархії до української держави». (Євген Петрушевич)
Розгорнути
Народився Костянтин Степанков
(1928, с. Печеськи, Хмельницька область – 2004) - український актор. Народний артист СРСР, лауреат Державної премії України імені О.Довженка.  
Розгорнути

Новини Дивитися всі