chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні Києво-Печерський заповідник отримає європейський сертифікат

12 червня 2012 о 10:49

Сьогодні о 14.00 у конференц-залі Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника відбудеться прес-конференція з нагоди вручення Заповіднику сертифікату «Європейський музейний стандарт із Знаком Якості Музею» («European Standard of Museum») від Європейської Економічної Палати Торгівлі, Комерції та Промисловості.

Учасники прес-конференції: Міністр культури України Михайло Кулиняк, Генеральний директор Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Вікторія Ліснича, Президент Європейської Економічної Палати Торгівлі, Комерції та Промисловості в Україні Станіслав Григорський, Віце-президент Європейської Економічної Палати Торгівлі, Комерції та Промисловості Рустам Агаєв, Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павло. Адреса: вул. Лаврська, 9; корпус № 8; третій поверх. Акредитація за тел.: (050) 387-02-95

*** Європейський музейний стандарт якості видається музейним установам, які відповідають загальній концепції музею та встановленим Європейською Економічною Палатою Торгівлі, Комерції та Промисловості (Брюсель) стандартам і критеріям, надають якісні музейні послуги, мають професійний досвід та можливості надання спеціальних консультативних послуг. Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник у лютому подав заявку до центрального офісу Європейської Економічної Палати Торгівлі, Комерції та Промисловості та першим серед українських музейних установ отримав зазначений сертифікат.

5 грудня

Інші дати
День працівників статистики
Відзначається День працівників статистики в Україні 5 грудня. Це професійне свято, встановлене Указом Президента від 02.12.2002 № 1120/2002.
Розгорнути
Народився Михайло Дерегус
(1904, с. Веселе, Харківська область - 1997) - український графік і живописець. Автор картин «Тарас Бульба на чолі війська», «Тарас слухає кобзаря», «Дума про козака-бандуриста», «Маруся Богуславка», «Козака несуть», «Народження пісні».
Розгорнути
Народився Григір Тютюнник
(1931, с.Шилівка Полтавська область - 1980) - українського письменника. Автор творів «Вогник далеко в степу», «Климко», «Син приїхав» та інші.
«Немає загадки таланту. Є вічна загадка любові». (Григір Тютюнник)
Розгорнути
Народився Олександр Олесь (Кандиба Олександр Іванович)
(1878, м. Білопілля, Сумська область – 1944) – український поет. Автор збірок «З журбою радість обнялись», «Поезії».
«Сміються, плачуть солов'ї Ти не дивись, що буде там, І б'ють піснями в груди: Чи забуття, чи зрада: "Цілуй, цілуй, цілуй її - Весна іде назустріч вам, Знов молодість не буде! Весна в сей час вам рада» (Олександр Олесь)
Розгорнути

Новини Дивитися всі