chrome firefox opera safari iexplorer

Україна втратила у рейтингу миролюбності дві позиції

14 червня 2012 о 10:38

Україна втратила у рейтингу миролюбності Global Peace Index дві позиції.

Такий рейтинг щорічно складає  австралійський Інститут економіки та миру, повідомляє Тиждень.

Україна опинилась на 71 місці, між Кубою та Тунісом. У 2011 році Україна посіла 69-е місце у рейтингу Global Peace Index, а в 2010 – 97-ме.

Перше місце в рейтингу посіла Ісландія, а Сомалі остання.

В першу п’ятірку миролюбних держав також увійшли Данія, Нова Зеландія, Канада, Японія.

За ними слідують Австрія, Ірландія, Словенія, Фінляндія і Швейцарія. Норвегія, з минулорічного 10-го місця потрапила на 18-це у цьогорічному списку.

Дослідники відзначають, що вже  шостий рік поспіль  Західна Європа залишається наймирнішим регіоном, більшість країн якого входять в 20 лідерів рейтингу.

Найбільшого зниження індексу миролюбності  цьогоріч зазнала Сирія  - більш як на 30 позицій, і опинилась на 147-му місці. За нею слідує Пакистан, Ізраїль,

Центральноафриканська Республіка, Північна Корея, Росія (на 153 сходинці), Демократична республіка Конго, Ірак, Судан, Афганістан. Завершує рейтинг на 158-й позицій Сомалі.

В той же час закінчення громадянської війни у Шрі-Ланці забезпечило країні підйом майже на 30 позицій до 103 місця у рейтингу.

Індекс миролюбності країн публікується з 2007 року. У 2007-му і 2008-му Україна займала 80-е і 84-е місця відповідно. У 2009-му році Україна посіла 82-е місце у списку.

Розділи: Суспільство

23 квітня

Інші дати
Народився Василь Земляк (Вацик)
(1923, - с. Конюшівка Вінницької обл. - 1977) - український письменник, видавець, кіносценарист.  Найбільше визнання здобула дилогія "Лебедина зграя" (фільм "Вавилон - ХХ") і "Зелені млини".
Розгорнути
Народився Григорій Тютюнник
(1920, с.Шипівка Полтавська область – 1961) - український письменник. Автор роману «Вир».
«Кажуть, що дуже мудрий чоловік оту всю техніку військову видумав. А я мислю так, що якби найшовся такий, що все оте попалив, той був би наймудріший...» (Григорій Тютюнник
Розгорнути
Народився Іван Шмальгаузен
(1884, м. Київ - 1963) - біолог. Всесвітньо відомий теоретик еволюційного вчення XX ст.
Розгорнути

Новини Дивитися всі