chrome firefox opera safari iexplorer

Найбільшим мобільним операторам України порадили знизити тарифи

14 червня 2012 о 11:21

Антимонопольний комітет надіслав двом найбільшим операторам мобільного зв'язку у країні — «Київстару» і МТС — офіційні листи з рекомендаціями знизити тарифи. Про це повідомив перший заступник голови комітету Рафаель Кузьмін. Самі оператори говорять, що листів від АМКУ поки не отримували.

Ціни на мобільний зв'язок в Україні зростають з весни. Так, у березні «Київстар» на 30% підвищив вартість SMS-та MMS-повідомлень і почав вводити щоденну абонплату в низці тарифних планів. 13 червня компанія повідомила про подорожчання з 19 червня SMS-та MMS-повідомлень для абонентів тарифних планів Beeline на 50%. МТС з 1 червня в популярних тарифних планах збільшив вартість внутрішньомережевих і міжмережевих дзвінків на 50% і 20% відповідно, а з 15 червня збирається на 20-80% підвищити щоденну плату за користування низкою тарифних планів.

Варто зазначити, що попередження від АМКУ не отримав «Астеліт». Оператор, обслуговуючий на кінець квітня 7,15 мільйона абонентів, в березні теж підвищував на 20% вартість SMS-та MMS-повідомлень, а також суму мінімального щомісячного поповнення рахунку в низці тарифних планів.

«Ми вирішили, що якщо тарифи знизять два найбільші оператори, то третій це зробить автоматично», — пояснив позицію комітету Кузьмін.

Зростання цін в «Київстарі» та МТС вважають обґрунтованим і пояснюють у першу чергу інфляцією. Однак, незважаючи на зростання витрат, фінпоказники операторів ростуть.

3 серпня

Інші дати
Олексій Борисяк
1872–український геолог і палеонтолог. Організатор і перший директор Палеонтологічного інституту AH СРСР. Вивчав геологічну будову Донецького басейну і Криму.
Розгорнути
Народився Омелян Огоновський
(1833, с. Григорів, Івано-Франківська область – 1894) - український учений-філолог, громадський діяч. Автор українського переладу «Слово о полку Ігоревім», 6-ти томного видання «Історія літератури руської».
Розгорнути
Народилася Марія Заньковецька (Адасовська)
(1854, с.Заньки, Чернігівська область - 1934) - українська актриса, громадська діячка. Працювала в найпопулярніших і найпрофесійніших українських трупах М.Кропивницького, М.Старицького, М.Садовського, П.Саксаганського, І.Карпенка-Карого.
«Це актриса з талантом великим, самостійним, оригінальним; натура, вся зіткана з найчутливіших нервів… Я прямо кажу, другої такої актриси я ніколи не бачив. Я порівняв би її з Сарою Бернар…». (Олексій Суворін про Марію Заньковецьку).
Розгорнути