chrome firefox opera safari iexplorer

500 українських шкіл переведуть на електронні підручники у 2012. Ще 5 тисяч — у 2013

10 вересня 2012 о 10:47

У рамках Національного проекту «Відкритий світ» в Україні реалізується пілотний проект «Електронний підручник», який до кінця нинішнього року планують запустити в 500 вітчизняних школах України, а в наступному — в 5 тис. шкіл. Про це УНН повідомили у Державному агентстві з інвестицій та управління національними проектами України.

Зокрема, як повідомив глава Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Владислав Каськів на IV Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи», у поточному році в 26 школах Харківської області також стартує пілотний проект «Електронний підручник».

«У цьому році пілотний проект запускаємо в 26 школах Харківської області ... У тих школах, які готові до цього функціонально, тому що потрібна елементарна місцева інфраструктура, вчителі, здатні ретранслювати це навчання», — повідомив він.

В.Каськів також повідомив, що реалізація пілотного проекту буде фінансуватися за рахунок держбюджету, а на наступному етапі передбачається задіяти механізм приватно-державного партнерства.

Як повідомляв УНН, з метою ефективного використання Інтернет-технологій в навчально-виховному процесі в кожному районі міста Донецька затверджені програми по впровадженню електронних підручників, визначено опорні закладу для реалізації програми «Електронний підручник».

5 грудня

Інші дати
День працівників статистики
Відзначається День працівників статистики в Україні 5 грудня. Це професійне свято, встановлене Указом Президента від 02.12.2002 № 1120/2002.
Розгорнути
Народився Михайло Дерегус
(1904, с. Веселе, Харківська область - 1997) - український графік і живописець. Автор картин «Тарас Бульба на чолі війська», «Тарас слухає кобзаря», «Дума про козака-бандуриста», «Маруся Богуславка», «Козака несуть», «Народження пісні».
Розгорнути
Народився Григір Тютюнник
(1931, с.Шилівка Полтавська область - 1980) - українського письменника. Автор творів «Вогник далеко в степу», «Климко», «Син приїхав» та інші.
«Немає загадки таланту. Є вічна загадка любові». (Григір Тютюнник)
Розгорнути
Народився Олександр Олесь (Кандиба Олександр Іванович)
(1878, м. Білопілля, Сумська область – 1944) – український поет. Автор збірок «З журбою радість обнялись», «Поезії».
«Сміються, плачуть солов'ї Ти не дивись, що буде там, І б'ють піснями в груди: Чи забуття, чи зрада: "Цілуй, цілуй, цілуй її - Весна іде назустріч вам, Знов молодість не буде! Весна в сей час вам рада» (Олександр Олесь)
Розгорнути

Новини Дивитися всі