chrome firefox opera safari iexplorer

Ощадбанк отримав на «вітіну» тисячу вже більше 4 мільярдів

01 жовтня 2012 о 17:04

Для виплати вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР з держбюджету виділено вже більше 4 мільярдів гривень.

Про це йдеться у повідомленні Мінфіну.

«На 28 вересня 2012 року Мінфіном профінансовано з держбюджету, а АТ „Ощадбанк“ фактично отримано 4,1 млрд гривень для виплати вкладникам, які не отримали протягом 2008 року компенсацію втрат від знецінення грошових заощаджень, у межах залишку проіндексованого вкладу, але не більше, ніж 1000 гривень на одного вкладника, а також виплати спадкоємцям вкладників у розмірі 500 гривень», — сказано в повідомленні.

За даними відомства, компенсаційні виплати у 2012 році триватимуть до 25 грудня поточного року.

Як відомо, на початку березня 2012 року президент Віктор Янукович заявив, що до кінця року має бути проведена виплата компенсацій вкладникам Ощадбанку СРСР.

Очікується, що 6 млн громадян отримають по 1 тис гривень компенсацій.

Ощадбанк почав виплачувати компенсації з 1 червня.

5 грудня

Інші дати
День працівників статистики
Відзначається День працівників статистики в Україні 5 грудня. Це професійне свято, встановлене Указом Президента від 02.12.2002 № 1120/2002.
Розгорнути
Народився Михайло Дерегус
(1904, с. Веселе, Харківська область - 1997) - український графік і живописець. Автор картин «Тарас Бульба на чолі війська», «Тарас слухає кобзаря», «Дума про козака-бандуриста», «Маруся Богуславка», «Козака несуть», «Народження пісні».
Розгорнути
Народився Григір Тютюнник
(1931, с.Шилівка Полтавська область - 1980) - українського письменника. Автор творів «Вогник далеко в степу», «Климко», «Син приїхав» та інші.
«Немає загадки таланту. Є вічна загадка любові». (Григір Тютюнник)
Розгорнути
Народився Олександр Олесь (Кандиба Олександр Іванович)
(1878, м. Білопілля, Сумська область – 1944) – український поет. Автор збірок «З журбою радість обнялись», «Поезії».
«Сміються, плачуть солов'ї Ти не дивись, що буде там, І б'ють піснями в груди: Чи забуття, чи зрада: "Цілуй, цілуй, цілуй її - Весна іде назустріч вам, Знов молодість не буде! Весна в сей час вам рада» (Олександр Олесь)
Розгорнути

Новини Дивитися всі