chrome firefox opera safari iexplorer

Завтра на годину закриють дві станції столичного метро

19 жовтня 2012 о 15:25

У зв’язку з проведенням на НСК «Олімпійський» футбольного 20 жовтня змінюється режим роботи станцій «Олімпійська» та «Палац спорту».

Про це повідомляє прес-служба підземки.

Так, 20 жовтня з 18.30 до 19.30 станція «Олімпійська» буде зачинена для пасажирів на вхід і вихід, а станція «Палац спорту» – на вихід. На час закриття поїзди слідуватимуть повз станцію «Олімпійська» без зупинки.

Якщо після закінчення футбольного матчу пасажиропотік перевищуватиме допустимі норми, черговим персоналом метрополітену можуть бути введені обмеження на вхід до станцій «Палац спорту», «Олімпійська» та «Площа Льва Толстого», відзначили в метро.

Окрім цього, через очікуване збільшення кількості пасажирів у зв’язку зі згаданою футбольною грою, з 20.30 до 22.30 на Куренівсько-Червоноармійській лінії буде збільшено кількість поїздів.

Як відомо, увечері 20 жовтня відбудеться матч між командами «Динамо» (Київ) – «Металіст» (Харків).

Розділи: Суспільство

29 серпня

Інші дати
29 серпня відзначають:
  • Міжнародний день дій проти ядерних випробувань.
  • День пам'яті загиблих учасників АТО.
  • Розгорнути
    Народилася Людмила Старицька-Черняхівська
    (1868, м. Київ – 1941) - українська письменниця, драматург, перекладач, мемуарист, громадський діяч. Автор драматичних творів «Гетьман Петро Дорошенко», «Розбійник Кармелюк», «Іван Мазепа», мемуарів «Хвилини життя Лесі Українки», «Спогади про М.В.Лисенка».
    «В наших обох родинах Старицьких і Косачів панував особливий літературний дух; тому, хто мав хоч іскру таланту, не писати тут було цілком неможливо. Тут завжде писали, розбирали твори, читали їх, видавали збірники і взагалі жили в осередку громадських і літературних інтересів» (Людмила Старицька-Черняхівська)
    Розгорнути

    Новини Дивитися всі