chrome firefox opera safari iexplorer

У назвах київських вулиць виправлять помилки

29 листопада 2012 о 14:15

Одразу три проекти рішень про найменування та перейменування вулиць столиці розглянули депутати Київради на пленарному засіданні 29 листопада 2012 року. Про це УНН повідомили у прес-службі київської міськради.

За зверненням Споживчого товариства – колектив індивідуальних забудовників «МЕТРОЛОГ» чотири нові вулиці у Голосіївському районі Києва отримали назви: Серпнева, Липнева, Січнева, Квітнева.

Вул. Січнева пролягає від вул. Метрологічної до території державного заповідного господарства «Феофанія», вул. Квітнева, вул. Липнева та вул. Серпнева — від вул. Січневої до території державного заповідного господарства «Феофанія».

Нову назву отримає і провулок Березневий у Дарницькому районі. У зверненні колективу мешканців району зазначалося, що назва провулку дублюється, що створює незручності під час виклику різних служб, тому було запропоновано перейменувати його у 3-й провулок Березневий. Депутати підтримати пропозицію мешканців.

Коментуючи журналістам ці проекти рішень, заступник міського голови – секретар Київради Галина Герега відмітила, що позиція міської ради у таких питаннях – прислухатися до думки киян.

«До Київради постійно надходять звернення киян з проханням про найменування та перейменування вулиць. Кожна з цих заяв уважно розглядаються у профільних комісіях, і якщо депутати не бачать перешкод для задоволення такого звернення, рішення приймається, виходячи з пропозицій мешканців», — пояснює секретар Київради.

Дещо змінені назви отримали і добре відомі столичні вулиці. Згідно з інформацією, наданою Інститутом української мови, в офіційних базах даних назви вулиць будуть змінені таким чином: Площа Бесарабська на Бессарабська, вулиця Лейпцигська на Лейпцизька, вулиця Виборгська на Виборзька.

Розділи: Суспільство

24 квітня

Інші дати
Народився Дмитро Білоус
(1920, с.Курмани Сумська область - 2004) - український поет, перекладач, літературний критик, громадський діяч. Лауреат Національної премії України ім. Т.Шевченка за книгу «Диво калинове».
Вдягла весна мережану сорочку У день святий звільнившись од турбот І підіймає волошкові очі До віщих, до церковних позолот; Душа стає в цю днину молодою, Забувши, що слова бувають злі І помняться старання добротою, На щедрому пасхальному столі. (Вадим Крищенко)
Розгорнути
Народився Олександр Духнович
(1803, с. Тополі, Словаччина – 1865) - український письменник, культурний діяч, педагог.
Розгорнути

Новини Дивитися всі