chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні в Києві зафіксовані восьмибальні затори

12 лютого 2013 о 09:33

Сьогодні вранці, 12 лютого, через нічний снігопад в Києві зафіксовані восьмибальні затори.

За даними сервісу Яндекс.Пробки, рух транспорту в Києві ускладнено, місцями утворилися затори. Крім того, зафіксовано понад десять дорожньо-транспортних пригод.

Наразі спостерігаються проблеми з рухом на мостах у бік правого берега. Крім того, ускладнено рух на бульварі Лесі Українки, Набережному шосе, Московській вулиці, Володимирському узвозі, проспекті Перемоги, на Подолі та в центрі міста.

За даними синоптиків Гідрометцентру, в найближчі дні в Україні прогнозуються складні погодні умови. У зв'язку з цим ДАІ настійно рекомендує водіям при можливості утриматися від поїздок власним транспортом, а тим, хто виїхав, бути максимально уважними та обережними.

31 січня

Інші дати
Народився Володимир Перетц
(1870-1935) – український філолог, дослідник і видавець численних пам’яток давньої української літератури та української творчості. Був не лише істориком і видатним теоретиком літератури, але й організатором українського наукового життя та ініціатором багатьох наукових починань.
Розгорнути
Народився Олександр Динник
(1876, м.Ставропіль, Росія – 1950) – український вчений, засновник визнаної у світі наукової школи в галузі теорії пружності.
Розгорнути
Народилася Валентина Гризодубова
(1909, м. Харків - 1993) – льотчиця, учасниця рекордного жіночого перельоту 1938 р. з Москви на Далекий Схід. Герой Радянського Союзу (перша з жінок).
Розгорнути

Новини Дивитися всі