chrome firefox opera safari iexplorer

Європейські спецслужби унеможливили поставки підроблених ліків в Україну

27 травня 2014 о 12:38

З 13 по 20 травня Інтерпол провів сьомий етап операції з виявлення та припинення реалізації підроблених лікарських засобів по Інтернету під кодовою назвою “Пангея”. Велика частина з них призначалася для Східної Європи, і особливо для України.
 
У ході операції було заблоковано рекордну кількість вебсайтів – більше десяти тисяч. Також Інтерпол направив свої зусилля на боротьбу з недобросовісними реєстраторами доменів, які співпрацювали з шахраями. Це була наймасштабніша з усіх подібних кампаній.

В операції взяли участь 200 правоохоронних структур з 111 країн . Було здійснено 237 арештів і вилучені потенційно небезпечні лікарські засоби на суму близько 36 мільйонів доларів, всього 9400000 товарів .

За тиждень було проведено 1235 розслідувань, видалено 19 тисяч оголошень про продаж підроблених медикаментів, заблоковано 10600 сайтів.

Керівництво Інтерполу відзначило зростання зацікавленості організацій усіх держав світу в боротьбі проти поширення підроблених ліків, у тому числі і серед провайдерів, електронних платіжних систем і всіх компаній, так чи інакше пов’язаних з інфраструктурою Інтернету.

Джерело: ПІК
Розділи: Здоровий спосіб життя

6 грудня

Інші дати
День Збройних сил України
6 грудня 1991 року Верховна Рада прийняла Закони "Про оборону України" та "Про Збройні Сили України". Тому саме ця дата увійшла в історію сучасної Української держави як День Збройних Сил України.
Розгорнути
Народився Олександр Оглоблин
(1899, м.Київ - 1992) — український історик, архівіст та політичний діяч, автор близько 1000 наукових праць.
Розгорнути
Народився Микола Амосов
(1913, Росія – 2002) – видатний український лікар, хірург, вчений, директор Інституту серцево-судинної хірургії.
Розгорнути
Народився Микола Колесса
Мико́ла Філаре́тович Коле́сса (6 грудня 1903, Самбір, Львівська область — 8 червня 2006, Львів) — український композитор, диригент, педагог, засновник української диригентської школи.
Розгорнути
Народився Анатолій Костецький
(1948, м. Київ - 2005) - український письменник, перекладач, видавець, педагог. Автор поетичних та прозових книжок для дітей, зокрема "А метеликам - весело", "Все про мене", "Лист до птахів", "Пісня для всіх", "Нас батьки не розуміють", "Постукай у моє вікно", "Пригодам - ура" та ін.
Розгорнути

Новини Дивитися всі