chrome firefox opera safari iexplorer

Завтра в Україні буде до +36 градусів спеки

29 липня 2014 о 16:22

Скрізь переважатиме суха повітряна маса, лише на заході пройдуть локальні грозові дощі. 

Про це пише opogode. 

У західній частині місцями очікуються грозові дощі. Температура повітря вночі +15+20, вдень +25+30 градусів, в Карпатах +21+26 градусів. 

У північних областях без опадів. Температура повітря вночі +17+22, вдень +29+34 градуси. 

У центральних областях переважатиме суха погода. Температура повітря вночі +18+24, вдень +30 +35 градусів. 

На сході очікується суха спекотна повітряна маса. Температура повітря вночі +18+24, вдень +30 +36 градусів. 

У південній частині - сонце та спека. Температура повітря вночі +19+25, вдень +30+36 градусів. 

У Києві опадів не очікується. Температура повітря вночі +19+21, вдень +30+32  градуси. 

Вітер в Україні очікується південно-східний,  5-10 м/с. 

Температура води в Чорному та Азовському морях 23-26 градусів, в Дніпрі — близько 24 градусів.

Джерело: УНІАН
Розділи: Довкілля

2 квітня

Інші дати
Дарія Дяченко
1924 – діяч партизанського руху. У роки Другої світової війни була учасницею загону «Партизанська іскра» на Миколаївщині. Загинула від рук окупантів. Герой Радянського Союзу.
Розгорнути
Народився Серж Лифар
(1905, м. Київ - 1986) - балетний танцівник та хореограф українського походження, відомий як один із найвидатніших танцівників XX сторіччя. Сучасники називали його «богом танцю», «добрим генієм балету XX століття».
«Навіть прекрасний блискучий Париж не зміг примусити мене, киянина, забути мій широкий, величавий Дніпро». (Серж Лифар)
Розгорнути

Новини Дивитися всі