chrome firefox opera safari iexplorer

Концерт «Музика на дотик. Голос української гідності»

Дата події:28 листопада 2014 о 18:30
Місце події:Музей П. Тичини у Києві
Більше про подію:

20 листопада 2014 року, напередодні Дня Гідності і Свободи, у #МузейТичини талановитий піанст, щирий патріот Арсен Яковенко в рамках проекту «Музика на дотик» виконає на меморіальному роялі Павла Тичини коротку концертну програму «Голос української гідності».

Кількість слухачів, які зможуть бути присутніми на таких концертах в меморіальному помешканні обмежується 8-10 особами, але це не повинно засмучувати охочих, адже такі вечори відбуватимуться щомісяця, іноді — й частіше.

Так, у листопаді 2014 року меморіальний рояль лунатиме іще й 28 листопада о 18.30.

Попередній запис та викуплення квитків на такі концерти обов"язкові.

Довідки за телефоном 044-234-43-27.

9 лютого

Інші дати
Василь Данилевич
1872 – український історик, археолог, нумізмат, музеєзнавець, учень В. Антоновича. Автор фундаментальної праці з давньої історії Київщини «Археологічна минувшина Київщини» (1925), історіографічних розвідок про Миколу Костомарова, публікацій матеріалів про численні археологічні дослідження курганів на Сумщині, слов’янських старожитностей під Харковом.
Розгорнути
Іоанна Златоуста
Опівдні ясне сонце - на ранню весну
Розгорнути
Народився Никифор Григор'єв (Григор'єв-Наш)
1883 –  педагог-просвітянин, громадський і політичний діяч, Міністр освіти в уряді УНР, директор Соціологічного інституту в Празі, керівник українського відділення радіостанції «Голос Америки». Автор праць «Історія України в народних думах та піснях», «Основи націознання», «Українська національна вдача».
Розгорнути

Новини Дивитися всі