chrome firefox opera safari iexplorer

Українська група зняла кліп про забруднення Землі

05 травня 2015 о 09:00

Українська метал-група Jinjer випустила кліп на пісню Bad Water зі свого торішнього альбомуCloud Factory. Ролик зачіпає тему забруднення Землі і бездумного відношення до її природних багатств.

«Ця композиція, в першу чергу, розповідає про шкоду, яку люди завдають Землі. Забруднення навколишнього середовища, безрозсудне використання водних ресурсів та недбалий спосіб життя сучасної людини — ось про що наша пісня», — розповіли музиканти. Bad Water став останнім синглом з альбому Cloud Factory, який випустили Jinjer. Більше презентувати окремо пісні з торішньою пластинки група не планує.

Майбутнім літом Jinjer чекає насичений фестивальний сезон, який охопить не тільки музичні форуми в Україні («Захід», «Файне місто», «Республіка»), але і за кордоном. Група, зокрема, готується виступити на Open Air am Berg у Німеччині та Rockstadt Extreme Fest у Румунії.

Джерело: cultprostir.ua
Розділи: Новини культури

3 серпня

Інші дати
Олексій Борисяк
1872–український геолог і палеонтолог. Організатор і перший директор Палеонтологічного інституту AH СРСР. Вивчав геологічну будову Донецького басейну і Криму.
Розгорнути
Народився Омелян Огоновський
(1833, с. Григорів, Івано-Франківська область – 1894) - український учений-філолог, громадський діяч. Автор українського переладу «Слово о полку Ігоревім», 6-ти томного видання «Історія літератури руської».
Розгорнути
Народилася Марія Заньковецька (Адасовська)
(1854, с.Заньки, Чернігівська область - 1934) - українська актриса, громадська діячка. Працювала в найпопулярніших і найпрофесійніших українських трупах М.Кропивницького, М.Старицького, М.Садовського, П.Саксаганського, І.Карпенка-Карого.
«Це актриса з талантом великим, самостійним, оригінальним; натура, вся зіткана з найчутливіших нервів… Я прямо кажу, другої такої актриси я ніколи не бачив. Я порівняв би її з Сарою Бернар…». (Олексій Суворін про Марію Заньковецьку).
Розгорнути